3 nové luxusní resorty na Maledivách

Znáte to, plánujete cestu do exotiky, ale vybrat si to nejlepší místo pro vaši dovolenou na Maledivách není vůbec snadné. Resorty se navíc často předhání službami, kvalitou pláží i tím, odkud budete mít zaručeně tu nejlepší fotku na vašem Instagramu. Maledivy pravidelně navštěvujeme, ověřujeme novinky v destinaci a výběr vám tak zaručeně usnadníme. Ze všech nově otevřených resortů na Maledivách v roce 2019, jsme vybrali tři, kde najdete podle nás vše, co pro svou dovolenou zkrátka potřebujete.

3 nové luxusní resorty na Maledivách

 • Emerald Maldives Resort & Spa

  Tento nový all inclusive resort s italskými kořeny byl otevřen v červnu 2019. Moderní design společně s přírodními materiály a maledivskými prvky vytváří přirozenou atmosféru a neformální eleganci, která nabízí idylické prostředí pro dokonalý pobyt a relaxaci. Součástí každé vily, ať už nad vodou či na pláži, jsou jízdí kola a služba komorníka. Ten zajistí vše potřebné pro vaše pohodlí a bezstarostný pobyt. Emerald Maldvives vyniká také v gastromii. Nezapomenutelný gurmánský zážitek zde nabízí celkem 5 restaurací, dopřát si zde ale můžete i kávu při východu slunce nebo koktejl při západu slunce za doprovodu příjemné hudby. Nadšeni zde budou milovníci šnorchlování, kteří mohou obdivovat bohatství Indického oceánu v těsné blízkosti ostrova. Pokud primárně cestujete za touto aktivitou, bude pro vás nejvhodnější nadvodní vila s přímým vstupem do oceánu. Pro maximální odpočinek na ostrově můžete využít SPA v balijském a thajském stylu, dále se můžete těšit na dva tenisové kurty, moderní fitness a vodní sporty včetně potápění. Resort je perfektní nejen pro páry, ale i rodiny s dětmi. K dispozici je zde totiž jeden z největších dětských klubů na Maledivách se spoustou denní zábavy. Emerald Maldives jsme osobně navštívili a pro jeho služby i velmi příjemné prostředí můžeme pro vaši dovolenou vřele doporučit.

 • Baglioni Resort Maldives

  Nově otevřený je také od roku 2019 Baglioni Maldives. Resort jedinečného řetězce Baglioni je postaven v elegantním stylu s moderně vybavenými vilami. Zatímco nadvodní vily nabízí soukromí a krásný výhled na oceán, v plážových vilách si užijete kouzlo tropické přírody mezi kokosovými palmami i přímý vstup na pláž. Luxus s italskou elegancí doplňuje osobitý servis a gurmánských zážitků se vám dostane ve čtyřech restaurací se specialitami inspirovanými Itálií a Japonskem. Baglioni Resort Maldives je dokonalým spotem pro pro šnorchlování, které je snadno dostupné přímo u ostrova. Svou dovolenou si můžete navíc zpestřit výlety lodí při západu slunce nebo noční vyjížďkou s pozorováním hvězd. Z osobní zkušenosti resort doporučujeme primárně milovníkům podmořského života a všem, které potěší italská pohostinnost.

 • LUX* North Male Atoll

  LUX* North Male Atoll představuje zcela novou úroveň luxusu. Co to znamená? Ve srovnání s jinými resorty na Maledivách zde totiž k ubytování mohou hosté využít pouze residence. Ty jsou postaveny ve velmi originálním singapurském designu s dostatečnou mírou komfortu a soukromí, kterou ocení i ti nejnáročnější hosté. Každá residence má navíc k dispozici soukromý bazén a střešní terasu s nádherným panoramatickým výhledem na Indický oceán. Opomenout nemůžeme ani gurmánské speciality kreativní mezinárodní kuchyně nebo vynikající domácí zmrzlinu. Na ostrově nechybí dva bazény, SPA, sportovní vyžití včetně tenisu, plážového volejbalu i adrenalinových aktivit nebo potápění. Pro ty nejmenší tu čeká každodenní program v dětském klubu. LUX* North Male Atoll je součástí řetězce resortů LUX*, které můžeme doporučit pro jejich skvělý standard služeb, originální koncept a hravost, která potěší nejen děti, ale i dospělé.

3 nové luxusní resorty na Maledivách

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka