< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Pan Pacific Nirwana Bali Resort *****

S-Guide

Pan Pacific Nirwana Bali Resort se nachází na jihozápadě ostrova Bali u pobřeží Indického oceánu přibližně 40 minut jízdy z mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport.

Klidný a elegantní resort obklopený balijskou přírodou je především oblíbeným místem golfistů. Přímo u hotelu se totiž nachází jedno z nejtěžších golfových hřišť světa Nirwana Golf Club, které bylo navrženo australským golfistou Gregem Normanem. V blízkém okolí mohou hosté navštívit města Kuta a Seminyak i množství chrámů, z nichž je hotelu nejblíže Tanah Lot - oblíbené místo pro procházky při západu slunce.  

Restaurace

Mezinárodní kuchyni si hosté mohou vychutnat v Merika, převážně asijské speciality jsou podávány v Golfer´s Terrace a pochoutky z grilu jsou hlavní nabídkou Pool Grill. Lehké pokrmy a koktejly si hosté mohou dopřát v Tanah Lot Gastro Deli nebo Sunset Lounge

Tématická doporučení

Nirwana Bali je mistrovským dílem Grega Normana v unikátní neporušené krajině ostrova Bali. Každá z 18jamek je pro golfistu zcela jinou výzvou. Za zmínku stojí především dramatické jamky č. 7, 13 a 14, které jsou posazeny na útesy hned vedle Indického oceánu. Není divu, že s fotkami jamky č. 7 se golfisté setkají v nejednom golfovém časopisu. Hra na nich však není jen vizuálním zážitkem, ale také testem golfových dovedností, protože přehrát jedním úderem malou pláž a umístit míček na green, tak aby jej nestáhly útesy dolů, není nic jednoduchého. Povrch hřiště křižuje i množství říček, které ho ještě více člení a celkově působí atraktivněji.

Vybavení:
Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, DVD přehrávač, Internet, Televize, Minibar, Klimatizace
Aktivity:
Golf, Squash, Jízdní kola, Bazén, Výlety do chrámů, Výlety na rýžová pole, Fitness, Tenis
Služby:
Dětský klub, Hlídání dětí, Lázně, Zábavné večerní programy, Kyvadlová doprava na známá místa v okolí hotelu

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.