Z Tenerife zpátky domů

Cesta z Tenerife pro nás začíná příjezdem na Francouzskou riviéru....

Cesta domů

 • 1. den 4. 7. 2020 St.Tropez

  Po příjezdu trajektu do Huelvy se prosím vydejte směr St.Tropez, městu proslavenému Četnickými komediemi s Louisem Funesem. Po kávě na promenádě se, prosím, vydejte směr Cannes. 

 • 1. den 4. 7. 2020 Hotel Five Seas Cannes

  Cestu do Cannes směřujte do Hotelu Five Seas, kde budete ubytovaní 2 noci v Junior Suite. Po příjezdu si užijte ničím nerušený klid u bazénu na střeše hotelu. Večeři máte zajištěnou ve skvělé italské restauraci Da Laura na 19.30hod (rezervace na jméno Paul). Parkování v hotelu je zahrnuté v ceně ubytování. Nedělní večeře není rezervovaná, s concierge Maxim je domluveno, že se o vás postará. Stavte se po příjezdu za ním, děkuji. 

   

   

 • 2. den 5. 7. 2020 Cannes a výlet

  Druhý den po příjemné snídani v hotelové restauraci doporučuji procházku po nábřeží Le Croassette, které je z hotelu pár metrů.
  Stejně tak se můžete vyfotit na červeném koberci Palais de Festival, kde se každoročně (až na letos) koná filmový festival.
  Procházku po promenádě můžete zakončit v jedné z plážových restaurací, (rezervace na 12hod zajištěna s concierge Maximem hotelu Five Seas)
  Tome, na promenádě se drž raději blíže vody, na druhé straně ulice je pro dámy spousta velmi atraktivních obchodů ;)

 • 2. den 6. 7. 2020 St.Paul de Vence

  Po snídani check outu se můžete vydat do kouzelného městečka St.Paul de Vence, které je vzdáleno 47minut cesty. 

 • 2. den 6. 7. 2020 La Turbie a Ezz

  Z St.Paul de Vence se vydejte směr vesnička La Turbie (34min.), kde si musíte dát kávu v červené kavárně na náměstí a prohlédnout si zříceninu římské stavby, kterou nechal postavit císař Augustus na památku svého vítězství u Ligurie. Kousek od La Turbie najdete městečko Eze, ve kterém můžete navštívit parfumerii Fragonard a můžete si tu vytvořit i svůj vlastní parfém. Nutnostií je návštěva botanické zahrady Jardin Exotique, kde si můžete odpočinout a kochat se nádhernými výhledy (když pominu vlastní botanickou zahradu a krásné sochy žen, každá s velmi zajímavým citátem).

 • 2. den 6. 7. 2020 Monaco

  Teď už jen zbývá do Monaka 13minut. Ubytování je zajištěno v hotelu Hermitage Monte Carlo v pokoji Superior Qeen Room a večeři zajištěnou v restauraci The Grill, kterou najdete v hotelu The Paris Monte Carlo. Večeře je rezervovaná na 19:30. Pokud bude chuť, na stejném náměstí jako je restaurace najdete i známé Monte Carlo Casino. Pro štěstí je třeba pohladit kopyto sochy koně Louise XIV hned u východu z hotelu.

 • 3. den 7. 7. 2020 Monaco-Milano

  Po příjemné snídani a procházce po Monte Carlu a nutné kávě v Cafe de Paris a popř. obědě v Monte Carlo Beach clubu, kde servírují nejlepší Pizzu na světě (tedy mimo Itálii samozřejmě) se vydejte na cestu do Milana, čeká vás 4,5hodinová cesta a ubytování v hotelu Sina The Gray, pokoj City Deluxe Room. Parkování je opět zajištěno hotelem.

 • 4. den 8. 7. 2020 Milano-Wörthersee

  Po procházce Milánem se můžete vydat na šestihodinovou cestu k rakouskému jezeru Wörthersee. Ubytování je zajištěno v hotelu Seehotel Astoria přímo u jezera,a přitom jen kousek od sjezdu z dálnice.

Něco v nepořádku?

Pokud by bylo cokoli potřeba či něco nebylo v naprostém pořádku, jsem Vám stále k dispozici.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme