Dovolená v Dubaji s rodinou i v páru

Dubaj - exotická destinace, která je na dosah za pouhých 6 hodin přímého letu z Prahy. Na pohodlné cestování a kvalitní servis palubního personálu se můžete těšit u letecké společnosti Emirates. V letadle Boeing 777-300ER, které operuje na pravidelné lince Praha-Dubaj-Praha, jsme vyzkoušeli služby ekonomické i business třídy a klienti se mohou těšit na příjemný komfort během cesty. Výjimkou není ani first class, kde jsou cestujícím k dispozici uzavíratelné kabinky. Metropolitní město uprostřed pouště neskutečně vzrostlo a stálé rozšiřuje nabídku služeb, zábavy i aktivit. Už nyní se může pochlubit nejvyšší budovou světa Burj Kalifa, největším nákupním centrem na světě The Dubai Mall a nejdelším automaticky řízeným metrem, které navíc od prosince doplní městské tramvaje.

Do Dubaje s rodinou i v páru

 • Klidnější oblast v hotelu Al Maha

  Toužíte-li uniknout od rušného dění světa, do pouhé hodiny jízdy autem se ocitnete ve zcela izolovaném místě, kde Vás přivítá luxusní hotel Al Maha. Ubytování v suitech, připomínajících stan, je v klasickém místním stylu, který působí velmi příjemně. Každý suite nabízí hostům výhled na poušť a vlastní bazén. V nerušeném soukromí tak můžete sledovat tichou přírodu a dopřávat si ničím nerušené relaxace. Pokud se chcete dozvědět více o životě v poušti, můžete si vyjet na koni či velbloudech, nebo vyrazit na procházku s přírodovědcem, který Vás přesvědčí, že poušť ukrývá více, než jen tiché pískové duny.

  Poušť je úchvatná zejména ve večerních hodinách. Nechte si proto naplánovat večeři při západu slunce a budete očarováni kouzlem místní přírody.

   

 • Romantika v hotelech Madinat Jumeirah

  Romantici v Dubaji najdou své útočiště v řetězci hotelů Madinat Jumeirah. Jejich kouzlo, tradiční arabský styl a přitom pro Dubaj tolik netradiční architektura Vás vtáhne do jiného světa. Ať už si vyberete luxusní Al Qasr, Mina A Salam nebo Dar Al Masyaf, můžete mezi hotely proplouvat na loďkách abra a využívat všech služeb a restaurací s nabídkou celosvětové kuchyně. Večerní atmosféra v hotelu je velmi nevšední a romantická. Rodiny s dětmi si tu také přijdou na své a v rámci ubytování mohou zavítat do Wild Wadi parku sesterského hotelu Jumeirah Beach Hotel.

 • Dětský ráj Atlantis The Palm

  Doslova dětský ráj je postaven v Atlantis The Palm. Pohádkový hotel nabízí takové množství atrakcí, že žádný den nebude pro Vaše děti nezáživný nebo stejný. Vodní park Aquaventure ukrývá obrovský výběr atrakcí, nechybí plavání s delfíny, akvária ani dětský klub. O zábavu teenagerů je také postaráno, a to nejen formou aktivit, ale i v diskoklubu, kde je vstup dospělým zakázán. Zatímco se děti věnují všestranným radovánkám, pro rodiče jsou připraveny lázně i relaxace na pláži.

  Při rodinné dovolené v Dubaji vřele doporučujeme navštívit dubajské muzeum, které odhaluje a velmi hezky zobrazuje místní kulturu, zvyky a tradice. Vstupné je v hodnotě 3 AED. Zpestření přinese i zpívající fontána, akvárium s vodní ZOO v nákupním centru The Dubai Mall nebo lyžování či bruslení v Mall of the Emirates.

 • Klientům, kteří nad návštěvou Dubaje váhají, doporučujeme zastávku na 2-3 dny při cestě z dovolené v exotice.Tento čas Vám dostatečně postačí pro seznámení se se světově proslulou metropolí. Týdenní pobyt je vhodnější pro klienty, kteří zde spojí relaxaci s nákupy či golfem, nebo pobyt na pláži s návštěvou pouště. Nejvíce vyžití je zde však pro děti, proto neváhejte další prázdniny naplánovat právě v Dubaji! Pokud dovolenou trávíte v Dubaji, pak doporučujeme vyrazit na výlet Desert Safari. Po dunách Vás v jeepu svezou zkušení řidiči a den zakončíte u tradiční večeře pod hvězdami s doprovodným programem břišní tanečnice a posezením u shishy.

Rádi byste na rodinnou dovolenou do Dubaje?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka