Euphoria Retreat

 • Řecko
 • od 12 350 Kč / 2 osoby / noc

Euphoria Retreat se nachází na úpatí hory Taygetus na mýtickém ostrově Peloponés. Tento luxusní SPA resort vás překvapí jedinečným designem inspirovaným byzantskou architekturou a zejména svou proslulou léčbou, která v nádherném prostředí spojuje starověké helénské a čínské praktiky. Euphoria Retreat je místem uzdravení se zaměřením na fyzickou a emoční transformaci, samozřejmostí je osobní poradce v oblasti wellness, výživy a dalších aktivit jako jsou terapie, lekce jógy a nebo detoxu. Těšit se můžete, na vyváženou středomořskou kuchyni bohatou na antioxidanty vám bude regulovat metabolismus a dodá vám energii po celý den.

Euphoria Retreat

 • Gastronomie

  V restauraci Gaia si můžete denně pochutnat na sezónních pokrmech, které jsou obohaceny o čerstvé bylinky a koření s obsahem antioxidantů. Základní živiny pokrmů pomáhají k trávení a budou zvyšovat váš metabolismus. V restauraci se také nachází bar s pestrou nabídkou čerstvých a zdravých nápojů i koktejlů. Vychutnat si můžete i privátní večeři se svými přáteli nebo rodinou, o kterou se postará zkušený personál.

 • Aktivity v resortu

  Při pobytu se můžete těšit na program individiuálních terapií pod dohledem zkušených terapeutů. Srdcem resortu je inovativně navržené SPA, kde je k dispozici sférický bazén, tepidarium, solná jeskyně a fitness místnosti včetně jógového pavilónu. Samozřejmostí jsou různé druhy programů, které vyčistí vaše tělo a dodá mu novou energii, mohou s hubnunítm nebo se jen chcete nechat hýčkat během masáží a procedur? Pokud ano Euphoria Retreat je pro vás tím pravým místem, kde využijete čas pouze pro sebe a zlepšíte si svůj životní styl k lepšímu.

 • Novinka: Spa program na posílení imunity

  Pěti nebo sedmidenní Euphoria Immunity Reset program kombinuje lékařské testování, které detekuje metabolické funkce, přizpůsobenou antioxidační středomořskou výživu, vědecky zaměřené cvičení těla a řadu detoxikačních ošetření pro tělo i mysl, s cílem podpořit pozitivní uzdravení a skutečné změny na fyzické i emoční úrovni. Vědecký tým střediska vám navíc poskytne vedení a inspiraci k tomu, abyste se stali vlastními léčiteli, tím, že vás podpoří v získání nové perspektivy a pozitivních změn životního stylu ve vaší každodenní rutině. Hlavným cílem programu Euphoria Immunity Reset je zvýšení buněční aktivity a postavení imunnometabolické ochrané zdi tak, aby se tělo lépe dokázelo chrániť před infekcemi a viry. Dalšími výhodami jsou snižování zátěže, dechové postupy ke zvýšení imunity, nastavení imunity pomocí spojů mysli a těla, i porozumění jak výživa ovlivňuje imunitní systém.

 • Ubytování

  K pobytu v resortu mohou hosté využít elegantní pokoje a prostornější suity, které nabízí intimní atmosféru. Pro rodiny jsou k dispozici apartmá s dostatečným množstvím soukromí a prostoru.  

 • Poloha

  Euphoria Retreat se nachází na řeckém ostrově Peloponés a cesta osobním vozem z letiště Kalamata zabere přiblížně 1,5 hodiny jízdy.

Zaujala vás Euphoria Retreat?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko