Heritage Le Telfair

Resort pojmenovaný podle slavného přírodovědce, Charlese Telfair, okouzlí hosty svým šarmem a romantikou. Koloniální styl a exotické zahrady si oblíbí nejen hosté, kteří se chtějí přiblížit místní historii. Rodiny s dětmi i páry se mohou těšit na výtečnou gastronomii, stejně tak na aktivity zahrnující odpočinek i sportovní vyžití. Nadšeni pak budou zejména golfisté, kteří mohou navštívit přilehlé 18-ti jamkové golfové hřiště.

Heritage Le Telfair

 • Gastronomie

  Annabella´s je hlavní hotelová restaurace, kde jsou snídaně a večeře servírovány formou bufetu, během dne mohou hosté vybírat z menu a-la-carte. V Gin´Ja jsou hlavní nabídkou speciality Asie, v Le Palmier lehké pokrmy včetně salátů a sandwichů a v C Beach Club převážně kuchyně středomoří. Le Chateau De Bel Obmbre představí gurmánům místní speciality, zatímco oblíbené nápoje a živá hudba jsou pro hosty připraveny v Cavendish Bar & Lounge. Na golfovém hřišti se mohou golfisté osvěžit v Golf Club & Restaurant Bar.  

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí širokou škálu vodních sportů. Zahrát si můžete i tenis, lukostřelbu, fotbal a mnoho dalšího. Součástí nabídky resortu jsou výlety do přírody na čtyřkolkách. Pro milovníky golfu je k dispozici 18-ti jamkové golfové hřiště, které stojí na idylickém pozemku mezi horami a tyrkysovou lagunou Indického oceánu.

 • Ubytování

  V Heritage Le Telfair je možné využít ubytování v pokojích, které se nachází v přízemí nebo patře s výhledem do zahrady nebo na moře. Pro rodiny je zde možnost pokoje propojit. Další a luxusnější variantou jsou prostorné suity, které se nachází také v přízemí nebo v patře a mají výhled na pláž a moře, k dispozici je také služba komorníka. 

 • Poloha

  Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova v  Domaine de Bel Ombre asi 45 minut jízdy autem mezinárodního mauricijského letiště.

Zaujal vás Heritage Le Telfair?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kateřina Rozehnalová
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius