< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Meritus Pelangi *****

S-Guide

Resort leží na jihozápadní straně ostrova Langkawi pouhých 15 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Obklopený tropickou přírodou na krásné písčité pláži je Meritus Pelangi Beach Resort & Spa vhodným místem pro dovolenou s rodinou i v páru. V místním stylu je pro hosty připraveno ubytování v patrových budovách v pokojích a suitách, jejichž výhodou je navíc stup do privátního hotelového klubu. V resortu nechybí lázně, ani aktivity, které zpestří výlety za poznáním přírody a místních tradic.

Restaurace

Spice Market Restaurant je hlavní hotelová restaurace s nabídkou mezinárodní kuchyně. Speciality s nádechem Asie jsou denně připravovány v restauraci CBA. V Cascade Pool je pro hosty připravena selekce lehkých pokrmů a koktejlů, ty jsou podávány také v Pelangi Lounge společně s lahodnými dezerty.

Snídaně a osvěžující nápoje jsou hostům k dispozici také v Meritus Club, který je určený pouze hostům ubytovaným ve suitech. 

Tématická doporučení

Meritus Pelangi nabízí zázemí pro rodiny s dětmi, které se mohou společně věnovat aktivitám v resortu, relaxaci na pláži nebo poznávání okolí. Denně je pro děti otevřen dětský klub a rodiče pro společné chvíle ve dvou mohou využít i služby hlídání.

Resort je vhodný pro méně náročné páry, které se během dovolené chtějí věnovat relaxaci na pláži nebo poznávání místní kultury. Ubytování doporučujeme v suitech, jejichž výhodou je vstup do hotelového VIP lounge. 

Vybavení:
Klimatizace, Televize, Internet, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Telefon, Minibar, Trezor
Aktivity:
Tenis, Bazén, Vodní sporty, Posilovna, Jízdní kola, Mini golf
Služby:
Dětský klub, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.