< > Skrýt obsah

Hurawalhi Maldives *****

S-Guide

Resort Hurawalhi je umístěný na soukromém korálovém ostrově a je obklopen Indickým oceánem. Ostrov náleží k nedotčenému atolu Lhaviyani a je dokonalým propojením mezi komfortem a dobrodružstvím. Oslnivá nádhera přírody a znamenitý design vytváří příběh o tropickém ráji, kde se stane vaše dovolená nezapomenutelnou.

Bílé nedotčené pláže a průzračná voda Indického oceánu jsou společně s luxusním prostředím resortu idylickým místem pro dovolenou na Maledivách. Hurawalhi nabízí soukromí, stejně jako gurmánské zážitky, noční zábavu v jediném nonstop otevřeném baru na Maledivách s živou hudbou a možnost navštívit jednu z největších prosklených podvodních restauraci světa. Hurawalhi je tak ideálním místem pro páry, pobyt je možný až od patnácti let. 
 
5* luxusní Hurawalhi se nachází přibližně 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.
 

Restaurace

Pod mořskou hladinou, v hloubce 5,8 metru, v restauraci příznačně nazvané 5.8 Undersea Restaurant, si mohou hosté dopřát pokrmy v jedné z největší celoprosklené podvodní restauraci na světě. Návštěvníky čeká unikátní menu sestavené z lokálních plodů moře.

Pro milovníky asijské kuchyně a nádherných výhledů je ideální Kashibo Restaurant, který nabízí moderní pojetí lokálních jídel z Vietnamu, Japonska, Thajska nebo Indonésie a rozsáhlou nabídku koktejlů. Canneli Restaurant je hlavní restaurací resortu a nabízí stravování formou bufetu a možnost venkovního i vnitřního posezení.
 
Pro romantické rande se skleničkou šampaňského při západu slunce je ideální Champagne Pavilion, kde se hosté mohou kochat výhledem na Dream Island, privátní ostrůvek patřící k resortu.
Coco Bar je hostům k dispozici celý den i celou noc a nabízí široký výběr koktejlů, živou hudbu nebo DJe a nekonečný bazén s výhledem na moře.
 
Vybavení:
Minibar, Internet, Bar, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávač, Televize, Podložky pro cvičení jógy, Zařízení na přípravu kávy, PC a fax
Aktivity:
Kulečník, Piknik na pláži, Paddleboarding, Kajaky, Potápění, Volejbal, Romantické večeře, Meditace, Plavání, Vodní sporty, Pozorování delfínů, Bazén pro dospělé, Kánoe, Jízdní kola, Šnorchlování , Plaby lodí za delfíny, Posilovna, Plavby lodí, Jogging, Plážové sporty, Plavby lodí při východu a západu slunce, Lety hydroplánem, Jóga, Tenis, Bazén, Rybolov, Fitness
Služby:
Relaxační zóna, Masáže, Kadeřník , Kuchař, Komorník na zavolání, Pedikúra, Fotograf, Spa, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lékař, Lázně, Konferenční centrum, Kosmetika , Hotelová lodní doprava

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.