< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons At Anahita *****

S-Guide

Resort se nachází v jihovýchodní oblasti ostrova Mauricius a cesta z mezinárodního letiště trvá přibližně 40 minut jízdy autem.

Dokonalá scenérie hor a pláží spojených s luxusem, vynikající gastronomií a vřelou pohostinností jsou ideálním místem pro dovolenou na Mauriciu. Four Seasons Mauritius At Anahita, rozléhající se mezi tropickou přírodou na okraji Indického oceánu, je pro své přilehlé 18-ti jamkové hřiště oblíbeným místem především golfistů. Nekonečné možnosti aktivního vyžití však láká rodiny a relaxace s romantikou pro změnu páry. Soukromí naleznou hosté v hotelových vilách a pohodlí dovolené je zpestřeno osobitou péčí a splnění každičkého přání.

Restaurace

V restauraci Acquapazza mohou hosté ochutnat italskou kuchyni. Speciality Mauricia, Indie a Číny jsou hlavní nabídkou Bambou a milovníci pokrmů připravených na grilu určitě rádi zavítají do Beacu Champ. U golfového hřiště v Le Club se mohou hráči zasytit sandwichem, saláty nebo hamburgerem.

Koktejly a osvěžující nápoje jsou pak hlavní nabídkou O-Bar.

Tématická doporučení

Vily resortu Four Seasons Mauritius at Anahita nabízí rodinám příjemné společné ubytování. Děti každého věku zde najdou zázemí a zábavné programy v „kids“ a „teens“ klubu, součástí služeb je také hlídání dětí. Rodiče s dětmi se mohou společně věnovat mnoha aktivitám, pro inspiraci a pestré zážitky na Mauriciu hotel nabízí i sestavené rodinné programy, jejichž součástí je sport i poznávání ostrova.  

Four Seasons Golf Club Mauritius at Anahita nabízí hostům golf v rámci ubytování zdarma. 18-ti jamkové golfové hřiště s výhledy na místní krajinu i oceán bylo navrženo jihoafrickým golfistou Ernie Elsem. Hřiště ocení jak pokročilí hráči, tak začátečníci, součástí je rovněž golfová akademie. 

Ve vilách resortu Four Seasons naleznou páry zaručené soukromí a klid pro relaxaci. O romantické chvíle je v resortu také postaráno, páry si totiž mohou dopřát soukromou snídani nebo romantickou večeři v pohodlí a soukromí své terasy, romantickou rituální koupel a dlouholetí manželé mohou realizovat obřad obnovení sňatku. Součástí služeb je také sestavený program pro páry, který zahrnuje jak relaxaci, tak sportovní aktivity a poznávání ostrova.  

Vybavení:
DVD přehrávač, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Minibar, Připojení pro MP3 přehrávač, Klimatizace, Televize, Telefon, Trezor
Aktivity:
Fitness, Vodní sporty, Tenis, Bazén, Golf, Petanque, Jóga, Jízdní kola
Služby:
Lázně, Klub pro teenagery, Komorník na zavolání, Dětský klub, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.