< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Paradis Hotel & Golf Club *****

S-Guide

Hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v pozadí hory Le Morne Brabant necelou hodinu cesty automobilem z mezinárodního letiště.

Paradis Hotel & Golf Club s jednou z nejkrásnějších pláží Mauricia, tropickými zahradami a živou atmosférou nadchne milovníky aktivní dovolené. Resort nabízí nespočetné množství sportovního vyžití ve vodě i na souši, přičemž nedílnou součástí je 18-ti jamkové golfové hřiště. Rodiny s dětmi, páry i skupinky přátel mohou očekávat pohodlné ubytování v suitech a naprosté soukromí v luxusních hotelových vilách. Paradis se může pochlubit výtečnou gastronomií, bufetová restaurace Le Brabant připravuje tematické večery a hosté tak mají možnost ochutnat pokrmy z celého světa. Na své si přijdou i hosté, kteří si s oblibou dopřejí plody moře či francouzské speciality.

Restaurace

Pestrý výběr pokrmů formou bufetu pro snídaně a večeře společně s denní a-la-carte nabídkou mezinárodní kuchyně naleznou hosté v hlavní hotelové restauraci Le Brabant. Snídaně jsou také podávány v Blue Marlin, kde se servírují pokrmy z plodů moře a francouzské speciality. Italskou kuchyni naleznou hosté v La Palma a místní speciality jsou hlavní nabídkou La Ravanne.

Koktejly a oblíbené nápoje si mohou hosté dopřát v Blue Marlin bar nebo Paradis Bar poblíž Le Brabant, kde se koná ve večerních hodinách zábava při živé hudbě či jiných kulturních, tematických programech.

Tématická doporučení

V resortu se rodiny s dětmi mohou těšit na vřelé přijetí, široký výběr aktivit i krásnou dlouhou písčitou pláž. Pro děti od 3 do 12 let je v resortu denně připravena zábava v dětském klubu. Společné ubytování mohou rodiny využít v propojených pokojích, rodinných suitách nebo ve vilách. Denně je v resortu připravena i večerní zábava a tak rodiče mohou využít rovněž služby hlídání.

Na hotelovém hřišti si golfisté užijí  výhled na stále zelenou vegetaci kontrastující s azurově modrým oceánem. Nádherné osmnáctijamkové hřiště s délkou 5899 metrů leží mezi pohořím Le Morne a jednou z nejhezčích lagun na ostrově. Unikátem je zdejší golfová výuková akademie, která se koná dvakrát týdně. Při této výuce využívají zdejší profesionálové tu nejmodernější techniku k analýze švihu a jeho vylepšení. Golfové akademie se zdarma konají dvakrát týdně a je možnost zaplatit si také privátní hodiny.

Vybavení:
Minibar, Telefon, Trezor, Klimatizace, Televize, Internet
Aktivity:
Bazén, Procházky do přírody, Plavby lodí, Jóga, Motorové čluny, Vodní sporty, Cvičení s balónem, Kruhové tréninky, Stolní tenis, Potápění, Spinning, Tenis, Fotbal, Volejbal, Golf, Jízdní kola, Step, Petanque, Fitness
Služby:
Hlídání dětí, Zábavné večerní programy, Nepřetržitý shuttle do sousedního hotelu Dinarobin Hotel Golf & Spa, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Odletový salonek, Helipad

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.