Luxus a udržitelnost: Ubytujte se v eco resortu v Namíbii

Poušť a oceán. Národní parky a velká obydlená města nebo braai klidně dvakrát denně, 365 dní v roce. Namíbie je plná kontrastů, dechberoucích západů slunce a nezkrotné divočiny. Vydejte se s námi do Namibijské republiky, do země, kde najdete nejstarší poušť na světě a kam se rozhodně budete chtít vracet.

Ubytujte se v nejužším sepjetí s přírodou, v tradičních eko-lodžií

 • Omaanda Zannier

  Pětihvězdičkový resort Omaanda Zannier leží v samém srdci soukromé rezervace, což umožní poznat krásu namibijské savany opravdu zblízka. Naskytne se krásný výhled na nekonečné namibijské pláně, na kterých můžete spatřit chráněná africká zvířata. Omaanda oplývá deseti luxusními doškovými lodžiemi, jejichž design je inspirován tradiční architekturou Owambo, hluboce respektující přírodní prostředí.

 • Sonop Zannier

  Dalším tipem pro ubytování přímo v poušti, může být nedávno otevřený pětihvězdičkový Sonop Zannier. Tyto luxusní lodžie jsou zasazeny na jih namibijské pouště v oblasti Karas a jsou postaveny na balvanech pro svůj typický panoramatický pohled do okolí. Deset těchto lodžií vybízí k prozkoumání života bohatých průzkumníků z počátku 20. století. Tady se budete cítit v naprosté izolaci a přitom si užijete pohodlí svého luxusního ubytování.

 • Serra caffema

  Resort Serra caffema zasazen do zeleně na březích řeky Kunene je jedním z nejvzdálenějších luxusních hotelů v jižní Africe, což nabídne skutečné odpojení se od civilizace v nejsušší poušti na světě. Úžasná interakce s semi-kočovnou komunitou Himba, fascinující procházky přírodou, plavby lodí a výlety na čtyřkolkách s nízkým dopadem na přírodu podtrhují celý zážitek z prozkoumávání Namíbie.

 • Shipwreck lodge

  Luxusní ubytování vám splní také Shipwreck lodge, pětihvězdičkový resort, který připomíná ztroskotané lodě. Shipwreck definují designové dřevěné chatky na pobřeží Atlantského oceánu v Namibii, které se nachází na jednom z nejnehostinnějších míst na světě s trochu děsivým názvem - Skeleton Coast neboli Pobřeží koster. Souhra dechberoucího výhledu na písečné duny, bouřící oceán, mlžný ranní opar a noční řev hyen, docílí opravdu silného zážitku.

 • Ongava Lodge

  Tříhvězdičkový Ongava Lodge najdete v soukromé rezervaci Ongava Game Reserve, na krásném pohoří Ondundozonananandana sousedící s parkem Etosha.  Luxusní ubytování ve čtrnácti chatkách nabízí nádherný výhled do pouště, kterou můžete pozorovat také z hotelového bazénu nebo terasy.

Kouzlo divočiny, pouště a safari, to je Namíbie

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kristýna Brunclíková
Nezávazná poptávka