Shangri-La Le Touessrok

Luxusní řetězec hotelů Shangri-La otevře své dveře nového 5* hotelu na Mauriciu 1.listopadu 2015. Na západní pobřeží se tak jeden z oblíbených hotelů na ostrově, dříve zvaný Le Touessrok, dočkal celkové rekonstrukce a hosté se mohou těšit na svěží design i kvalitní služby, pro které jsou hotely Shangri-La velmi oblíbené v mnoha destinacích.

Nový luxusní resort na Mauriciu Shangri-La's Le Touessrok

  • Shangri La’s Le Touessrok Resort & Spa bude díky své úrovni a modernímu zařízení jedním z nejluxusnějších hotelů na ostrově. Další předností hotelu je jeho rozložení na bílých plážích u břehů Indického oceánu, kde si v pohodlí budou moci svou dovolenou užívat páry i rodiny s dětmi každého věku.

    Z hlediska aktivit bude mít Shangri La’s Le Touessrok Resort & Spa také co nabídnout, ať už pro hosty, kteří preferují relaxaci v lázních, tak pro ty, kdo se rádi věnují sportu aktivně. Zejména dva nedaleko vzdálené ostrovy budou vyhrazeny k sportovnímu vyžití, z nichž Isle aux Cerfs nabídne svým návštěvníkům také skvělé 18ti jamkové hřiště

Zaujala Vás Shangri-La na Mauriciu?

Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu a chcete osobně zažít luxus nového hotelu Shangri La’s Le Touessrok Resort & Spa, neváhejte nás kontaktovat!

  • Známe z první ruky
  • Individuální přístup
  • Šetříme váš čas
  • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka