Anantara Layan Phuket

Možná i vaše myšlenky zamíří při představě ráje na zemi k Thajsku. Pokud ano a láká vás dovolená v této exotické destinaci, bude se vám určitě zamlouvat naše inspirace. Rádi bychom vám představili resort Anantara Layan Phuket, který leží na oblíbeném ostrově Phuket. Předností hotelu je nejen jeho strategická poloha, ale především vynikající úroveň kuchyně a lázeňských služeb. Pokud si toužíte v Thajsku vychutnat romantickou dovolenou ve dvou, je k tomu Anantara Layan Pukhet Resort tím pravým místem.

Perla thajského ostrova Phuket

 • Romantický výhled na Andamanské moře

  Anantara Layan Phuket je okouzlující tropické útočiště v klidném prostředí zálivu na západním pobřeží ostrova. Resort byl otevřen teprve nedávno, v lednu roku 2014. Přímo před hotelem se rozprostírá okouzlující pláž Layan, kterou lemují vzrostlé palmy, pod nimiž najdete útočiště před slunečními paprsky. Moře je v této části ostrova velmi čisté a klidné. Resort nabízí k ubytování celkem v 30 prostorných pokojích se stylovou výzdobou. Pokud si vyberete pokoj s výhledem na moře, můžete tak každé ráno i večer zažívat nevídanou romantickou atmosféru. Pro hosty, kteří chtějí mít více soukromí, je zde připraveno 47 vil. Vily jsou ideální volbou pro zamilované páry, které si Thajsko vybrali například pro svou svatební cestu.

 • Maximální požitek

  nerušenému odpočinku hostů přispívají komfortně zařízené pokoje. Ale každý jistě uvítá možnost nechat se hýčkat v místním Anantara Spa, které nabízí například tradiční relaxační masáže, specialitou je rituál Layan Orchid Signature. Celá procedura trvá celkem 130 minut a užijete si během ní mléčnou koupel s lístky orchidejí, tradiční thajskou povzbuzující masáž a další smysly probouzející požitky. V Anantara Layan Phuket nechybí fitness centrum a dětský klub. Hosté tu mohou absolvovat také kurz vaření Spice Spoons, během kterého odhalí taje thajské kuchyně. V resortu se dají objednat různé výlety do okolí nebo plavby po moři. Pokud byste se rozhodli uspořádat zde svůj svatební obřad, můžete vybírat až ze 3 svatebních kapliček umístěných v blízkosti moře.

 • Kulinářský zážitek

  Gastronomie v resortu Anantara Layan Phuket je opravdu na vysoké úrovni a gurmáni si zde přijdou na své. Hostům jsou k dispozici 2 vynikající restaurace. Hlavní restaurací je Sala Layan, kde talentovaní kuchaři vytváří gastronomické pochoutky z těch nejčerstvějších a nejvyhledávanějších surovin. Servírovány jsou tu lahůdky světové kuchyně, mezi největší speciality patří kachní prsa, humr a kombinace mořských ryb. Restaurace je otevřena po celý den. Vychutnáte si tu jídlo v malebném prostředí, večer se navíc můžete pokochat úchvatným výhledem na moře při západu slunce. Pokud preferujete speciality thajské kuchyně, tak rozhodně zamiřte do restaurace Dee Plee. Pokrmy jsou umělecky naaranžované, takže lahodí nejen chuťovým buňkám, ale i oku.

  Samozřejmostí je servis pokrmů v pohodlí pokoje nebo vily. Případně můžete využít služby Dining by Design, kdy vám bude připravena večeře na vámi vybraném místě zcela podle vašich představ. 

Zaujala Vás Anantara na Phuketu?

V resortu Anantara Layan Phuket je možné zažít skutečnou relaxační dovolenou, a to nejen díky krásné pláži, ale především díky proslulému pohostinství a bohatým doprovodným službám. Doufáme, že jsme k jeho návštěvě inspirovali i vás!

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka