Romazzino

 • Itálie
 • od 26 000 Kč / 2 osoby / noc

Tento malebný resort se rozprostírá v nádherném zákoutí Costa Smeralda, kde vás středomořské a květy provoněné zahrady zavedou k vysněné relaxaci na dlouhé bílé písčité pláži. Romazzino je ztělesněním luxusu a idylického autentického prostředí, které si zamilují páry i rodiny s dětmi. V pokojích a vilách se soukromým bazénem, zde každý detail upřímně respektuje styl a krásu krajiny Sardinie. Ručně vyrobená keramika, tkaniny a dřevěný nábytek vytvořený nejlepšími řemeslníky ostrova, vytvářejí autentické prostředí ostrova. Dovolená v Romazzino je proto víc než výběrový pobyt v Itálii, je to poznání krajiny, kultury, gastronomie a přírodních zázraků, jednoduše to nejlepší, co může destinace nabídnout.

Romazzino

 • Gastronomie

  Restaurace Barbecue vám pod stínem pergoly nabídne bohatý výběr čerstvých, lokálních jídel. K výběru je zde formou bufetových stolů čerstvé maso nebo ryby, které kuchaři připraví na grilu.

  V restauraci Romazzino se můžete těšit na terasu s nádherným výhledem na moře, ideálním pro večeři při svíčkách. Část restaurace je vyhrazena pro děti se speciálním menu.

  Pool Rar se nachází pár kroků od pláže. Na okraji panoramatického bazénu si můžete vychutnat speciality šéfkuchaře doplněné o čerstvé smoothies nebo koktejly. Bar Ginepro je pojmenovaný podle typického dřeva. Zde jsou abízeny osvěžující koktejly, které si můžete pohodlně užít na barové terase s dechberoucím výhledem na moře. 

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí soukromou pláž i bazén se slanou vodou. K dispozici je široká škála vodních sportů včetně kajaku a windsurfingu nebo sportů na souši včetně fitness, tenisu a dalších aktivit. V resortu také najdete wellness centrum se saunou, parní a relaxační místnost, vybavení pro kompletní kosmetický servis, přesnou individuální léčbu a výběr z několika druhů procedur. Samozřejmostí je denní zábava pro nejmenší členy rodiny ve věku 3-12 let v dětském klubu Toy Club.

 • Ubytování

  K ubytování v resortu slouží luxusní pokoje s balkonem a výhledem na moře nebo do zahrady. Další možností jsou prostorné suity, které nabízí obývací část, prostornou ložnici a soukromou terasu. Pro početnější rodiny nebo skupiny přátel jsou k dispozici vily, které se nachází jen pár kroků od pobřeží s vyhřívaným bazénem a prostornou terasou. 

 • Naše osobní zkušenost

  Resort Romazzino nás mile překvapil svou vřelou atmosférou a velmi ochotným personálem. Díky originálnímu designu, krásné písčité pláži a osobitým službám je zde připraveno naprosto idylické, autentické prostředí pro páry i rodiny s dětmi. Přislíbit z naší zkušenosti můžeme, že spokojení zde budou také gurmání, kuchyně je zde totiž skutečně znaměnitá. Výhodou lokality kromě krásné přírody a moře také je, že během pobytu můžete navštívit i sesterský a nedaleké vzdálený resort Cala di Volpe. 

 • Poloha

  Romazzino se nachází přibližně 32 km od letiště Olbia Costa Smeralda na Sardiníi. 

Zaujal vás Romazzino?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kateřina Rozehnalová
Nezávazná poptávka

Další hotely Itálie