< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Sainte Anne Resort & Spa *****

S-Guide

Privátní ostrov s resortem Sainte Anne Resort & Spa leží v centru národního mořského parku přibližně 10 minut cesty lodí z hlavního ostrova Mahe.

Společně s relaxací na bílých plážích a ubytováním v bohatých zahradách ostrova si mohou hosté dopřát neomezené nápoje a pokrmy, které jsou součástí programu „Island Inclusive Package“. Spokojeni zde budou páry, rodiny s dětmi a především aktivní hosté, neboť Sainte Anne nabízí široký výběr sportovního vyžití.

Restaurace

Hlavní hotelová restaurace L´Abondance hostům nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně, zatím co pochoutky středomoří jsou specialitou Le Mont Fleuri.
Lehké saláty, panini a sandwiche jsou hlavní nabídkou Le Takamaka a pro milovníky grilu je ideální návštěva Le Robinson.
Od června do října je otevřená restaurac L´Océane zaměřená na ryby a plody moře.

Oblíbené nápoje a koktejly si mohou hosté dopřát v Le Sans Souci Bar. K dispozici je také Health Bar u sportovního centra. 

Tématická doporučení

Resort párům nabízí množství romantických zákoutí i příjemné zázemí v soukromí vil. Na společné zážitky se zde mohou páry těšit při rozmanitých aktivitách, relaxaci na pláži i objevování přírodních krás ostrova. 

Zázemí rodiny s dětmi najdou ve vilách, v restauracích i při společných aktivitách. Pro děti od 3 do 12 let jsou denně připravené zábavné programy v dětském klubu a dostupná je i služba hlídání. Babysitting doporučujeme rezervovat alespoň 24 hodin předem.

Vybavení:
Minibar, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Telefon, Klimatizace, Televize, DVD přehrávač
Aktivity:
Jogging, Stolní tenis, Fitness, Tenis, Lodě s proskleným dnem, Výlety na okolní ostrovy, Potápění, Jízdní kola, Kulečník, Procházky do přírody, Vodní sporty, Volejbal
Služby:
Čistírna, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lety helikoptérou, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.