TOP 5 luxusních spa v roce 2021

Zavřete oči, dýchejte zhluboka a užívejte si přítomnost. Po celém světě existují SPA, které pomohou zažít naprosté uvolnění od rušného života dnešní doby. Od meditace, zdravého stravování, jógy až po zvládání stresu a celkové detoxikace. Pokud tedy cítíte, že se vaše tělo i mysl potřebují na chvíli pozastavit a načerpat novou sílu, možná je právě teď ten správný čas vyrazit do míst, kde si relaxaci zaručeně užijete. Vybrali jsme pro tuto příležitost pět nejlepších SPA resortů, kde je hledání rovnováhy o něco snadnější.

TOP 5 luxusních SPA v roce 2021

 • Ananda In The Himalayas

  Mnohonásobně oceněnný luxusní SPA resort se schovává v Himalájích na severu Indie, odkud je nádherný výhled na město Rishikesh a údolí řeky Gangy. Ananda je nejlepší ajurvédský resort v Indii, který se zaměřuje na tradiční ajurvédu, jógu a vedantu. Tato cvičení a učení jsou obohacena o zkušenosti v oblasti wellness a fitness, které hosty v doprovodu zdravé organické kuchyně, dovedou do cíle, jímž je rovnováha a harmonizování energie. Zkrátka dokonalé místo pro naprostý odpočinek a regeneraci těla i mysli.

 • Santani Wellness Resort & Spa

  Od dokonalého minimalistického designu až po ozdravné balíčky ve špičkové kvalitě. To vše je v luxusním resortu Santani Wellness Resort & Spa na Srí Lance zaměřeno na dosažení harmonie. Není také divu, že několikrát po sobě resort obdržel ocenění za nejlepší SPA na světě. Najdete zde rovnováhu mezi aktivními jógovými sezeními, regeneračními ájurvédskými lázeňskými procedurami. Denně můžete začíst se zdravou ovocnou šťávou při snídani a následně den zakončit očištěním pomocí bylinného čaje po večeři. Prosklené stěny resortu a vnitřní i venkovní salonky v přírodě znamenají, že můžete celý den strávit při úchvatném výhledu na smaragdově zelená rýžová pole a tropickou džungli.

 • Sha Wellness Clinic

  Jedinečnost Sha Wellness Clinic spočívá v integraci nejúčinnějších přírodních terapií aniž by zanedbávala nejnovější pokroky v západní medicíně. Zejména v prevenci, genetice a anti-aging terapiích. Koordinace těchto terapií výrazně zvyšuje pozitivní dopad na výsledek. To vše v souladu krásného prostředí zasazeného v regionu s vlastním mikroklimatem, který je považován podle Světové zdravotnické organizace za jeden z nejlepších pro naše zdraví.

 • Euphoria Retreat

  Okouzlující SPA resort Euphoria Retreat uhnízděný na mýtickém řeckém ostrově Peloponés. Jejich proslulé léčby spolu s nádherným prostředím spojují starověké helénské a čínské praktiky. Euphoria Retreat je místem uzdravení a transformace, hluboce autentické svou povahou a filozofií.

 • Kamalaya

  Kamalaya s luxusním SPA najdete v Thajsku na ostrově Koh Samui a díky němu můžete svou dovolenou povýšit o maximální relaxaci a regeneraci těla i mysli. Resort dříve sloužil budhistickým mnichům pro jejich pravidelné meditace, dnes se ozdravné programy resortu Kamalaya věnují především zvládání stresu, syndromu vyhoření, józe nebo celkovému detoxu. Společně s profesionály si vypracujete individuální program z celé škály celostní medicíny, terapií i lázní

TOP 5 luxusních spa v roce 2019

Pokud vás některý z resortů zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka