< > Skrýt obsah

ZURI ZANZIBAR RESORT se nachází v obci KENDWA, která se nachází na západních plážích UNGUJA, pouhých 50 km od města Stone a jeho mezinárodního letiště.

Toto úžasné prostředí nabízí návštěvníkům krásnou bílou písečnou pláž, tyrkysové moře a nezapomenutelné západy slunce.

Ubytování s výhledem na západ, většina bungalovů, apartmá a vilky nabízí úžasné panorama na Indický oceán, zatímco některé z bungalovů nabízejí částečný výhled na oceán nebo se nacházejí v klidné tropické zahradě. Známí návrháři Jestico + Whiles propojili požadavky na cestovní ruch 21. století s ekologickou architekturou a jedinečnou atmosférou ostrovů Zanzibaru.

Restaurace

ZURI ZANZIBAR nabízí splynutí evropské, africké, arabské a indické kuchyně, vytvořením senzačních chutí a přinesením toho nejlepšího z Indického oceánu na talíř.

Velkolepé přírodní prostředí nabízí ideální kulisu pro výjimečný kulinářský zážitek, ať už se rozhodnete být na pláži, u bazénu, na jedné z předních restaurací hotelu Zuri Zanzibar nebo v soukromí svého vlastního ubytování.

Main Restaurant & bar
Restaurace Upendo má výhled na celé letovisko a podává pokrmy mezinárodní kuchyně s mixem Afriky a Indického oceánu. V restauraci vládne uvolněná, zanzibarská atmosféra a živá kuchařská show to z něj dělá ideální místo pro snídani a večeři, zatímco jeho samostatné poschodí je ideální pro soukromé akce nebo skupinové večeře.

Peponi bar v Zuri Zanzibar nabízí pohodlné lavičky a pohovky pro klidnou a uvolněnou atmosféru. Přepněte se ze slunce přímo do chladivého stínu baru Peponi a vychutnejte si jeho vysoce kvalitní výběr džinů a doutníků.

Pool restaurant & bar 
Restaurace Maisha je vyzdobena v šik, africkém stylu a má příjemné prostředí s bez starostní, africkou atmosférou. Je ideálním místem pro vychutnání si výhledu na oceán. Hosté si tady mohou vychutnat jedinečné splynutí kuchyni, která kombinuje chutě jižní Evropy a Indickém oceánu po celý den, a po domluvě, typické jídla Středního východu a Ománu k večeři.
 

Beach restaurant & bar
Plážová restaurace a bar zahrnuje své přírodní prostředí s moderními, ale autentickými prvky. Můžete si vychutnat jednohubky a obdivovat úžasný západ slunce na pláži Kendwa a krásné hvězdné nebe. Vyberte si z široké nabídky originálních koktejlů, aperitivů a speciálních osvěžujících nápojů, včetně koktejlů z cukrové třtiny a smoothies.

Dhow Bar
Nachází se na soukromé pláži v přední části vily, soukromý plážový bar nabízí neformální, ale elegantní atmosféru pro hosty ubytované v luxusních apartmánech a vilách. 

Vybavení:
CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Bazén, Plavby lodí, Plážové sporty, Posilovna, Potápění, Rybolov, Šnorchlování , Plážový volejbal, Petanque, Plavání, Jóga, Meditace

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.