Park Hyatt Abu Dhabi

Toužíte-li zažít dokonalý luxus a současně máte rádi pohyb, vřele vám doporučujeme navštívit resort Park Hyatt Hotel and Villas v Abu Dhabi. Jedná se o resort se skvostným vybavením, který se nachází na nádherném a dobře dostupném místě přímo u pláže. Z letiště v Abu Dhabi se sem dostanete zhruba za půl hodiny pohodlné jízdy autem. Proč si užít nezapomenutelnou dovolenou právě v tomto resortu?

Zážijte luxus v Park Hyatt Abu Dhabi

 • Velkorysé ubytování několika tipů

  V Park Hyatt Abu Dhabi si můžete vybrat mezi ubytováním v pokojích, suitech nebo vilách.

  Elegantní pokoje s balkonem jsou zařízeny v moderním stylu. Velký komfort přináší hostům také ubytování v atraktivních suitech. Největší z nich je Presindental Suite, který je nádherně zařízený s balkonem a soukromým bazénem. Také ostatní suity jsou velmi krásné a poskytují výhled na moře, pláž, bazén nebo zahrady. Náročným klientům, kteří touží po soukromí, doporučujeme ubytování v luxusních vilách. Jednou z možností je vila Executive se dvěma ložnicemi, terasou s výhledem na moře, privátním bazénem, masážními lehátky. Druhá terasa je vhodná pro večeře a setkání s přáteli nebo obchodními partnery. Nejvyšší stupeň ubytování představuje Royal Villa s obývacím pokojem, hlavní ložnicí, 3 dvoulůžkovými pokoji, prostornou venkovní terasou, soukromým bazénem, masážními lehátky a terasou pro společenská setkání. Pobyt v této vile, která je vhodný až pro 8 osob a přináší opravdu nadstandardní zážitek.

 • Restaurace a bary si pohrají s vašimi chuťovými buňkami

  Resort má několik vlastních restaurací a barů. Pochutnat si tu můžete na grilovaných specialitách a pokrmech mezinárodní a středomořské kuchyně. Posezení v restauraci vám zpříjemní krásný výhled na pláž. Na osvěžující koktejl vyrazte do místních barů. Najdete zde i klidné místo, kde vám naservírují odpolední čaj nebo domácí čokoládu.

 • Široké portfolio aktivit a služeb

  Cílem hotelu je, aby se zde hosté cítili maximálně pohodlně a současně bylo vždy postaráno o jejich zábavu. Park Hyatt Abu Dhabi nabízí široké množství aktivit, od plavání v bazénu, přes cvičení v místní posilovně či hraní tenisu. Milovníci golfu se pak mohou těšit na 18ti jamkové golfové hřiště Saadiyat Beach Golf Club. Dokonalý odpočinek je pro hosty připraven v lázních Atarmia nebo na dlouhé písčité pláži ležící přímo u hotelu. Pro děti je denně připravena zábava v dětském klubu Camp Hyatt. Je možné si také objednat výlet na zajímavá historická místa v okolí či do přírody. Resort má vlastní business centrum, dále hostům nabízí pronájem automobilu, úschovnu zavazadel, kosmetiku a kadeřnictví.

 • Naše hodnocení

  Park Hyatt Abu Dhabi představuje malebný resort, který nadchne každého, kdo chce zažít luxus a odpočinout si v nádherném prostředí.  Na své si zde přijdou náročnější klienti, rodiny s dětmi, ale i páry na romantické dovolené.

Zaujal vás Park Hyatt v Abu Dhabi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka