3 nové luxusní resorty na Maledivách

Znáte to, plánujete dovolenou, ale vyznat se ve všech těch resortech, je někdy fuška. Každý z nich se předhání, kdo má více hvězdiček, čí pláž je ta nejkrásnější a odkud budete mít zaručeně tu nejlepší fotku na vašem Instagramu. My vám ten výběr trochu usnadníme. Ze všech nově otevřených resortů na Maledivách, jsme vybrali tři, které jsme sami osobně navštívili, a kde najdete podle nás všechno, co pro svou dovolenou zkrátka potřebujete.

3 nové luxusní resorty na Maledivách

 • Emerald Maldives Resort & Spa

  Tento nový all inclusive resort s italskými kořeny je navržen tak, aby při využití veškeré energie dokonale zachoval ekologickou harmonii a ladil s okolním prostředím. Moderní design společně s přírodními materiály vytváří přirozenou atmosféru a neformální eleganci, která nabízí ideální prostředí pro dokonalý pobyt a relaxaci. Resort vyniká v gastromii. Vyhlášené jsou především bohaté snídaně, ale nejinak tomu není ani ve třech hotelových restauracích, které se postarají o nezapomenutelný gastro zážitek. Pro maximální odpočinek na ostrově můžete využít SPA v balijském a thajském stylu. Dále se můžete těšit na dva tenisové kurty, moderní fitness, vodní sporty včetně šnorchlování a potápění. A pro ty nejmenší je zde jedno z největších dětských klubů na Maledivách.

 • Baglioni Resort

  Nově otevřený resort je postaven v elegantním stylu s moderně zařízenými vilami. Kolem nich vás čeká už jen tropická vegetace a oceán s pláží s kokosovými palmami. Nadčasový luxus s italskou elegancí doplňuje velmi osobitý servis. Jedinečný zážitek se vám dostane také ve 4 čtyřech restaurací se specialitami primárně inspirované Itálií a Japonskem. Resort je perfektním spotem pro výlety za šnorchlováním. Svou dovolenou si můžete navíc zpestřit  výlety lodí za západem slunce nebo noční výjížďkoiu za pozorováním hvězd. Mimo to si v resortu dopřejete nezapomenutelné SPA, které se nachází pod širým nebem.

 • LUX* North Male Atoll

  LUX* North Male Atoll představuje zcela novou úroveň luxusu. Co to znamená? Tento luxusní resort má k dispozici 67 residencí, které jsou postaveny v singapurském designu. Každá z nich má svůj soukromý bazén a střešní terasu s nádherným panoramatickým výhledem na Indický oceán. V resortu vás čekají gurmánské speciality kreativní mezinárodní kuchyně, ale i vynikající domácí zmrzlinou (doporučujeme :-) ). Na místě jsou dva bazény, SPA, sportovní vyžití včetně tenisu, plážového volejbalu i adrenalinových aktivit nebo potápění. Pro ty nejmenší tu čeká každodenní program v dětském klubu.

3 nové luxusní resorty na Maledivách

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kateřina Rozehnalová
Nezávazná poptávka