< > Skrýt obsah

Beach Rotana Abu Dhabi *****

S-Guide

Beach Rotana Abu Dhabi je luxusní resort přímo v centru města. Díky jeho poloze jsou poblíž obchody, kina a další služby nákupního centra Abu Dhabi. Nachází se pár minut od ostrova Saadiyat a vzdálenost od letiště autem je přibližně půl hodiny. 

V Beach Rotana si můžete vychutnat tradiční arabskou pohostinnost, luxus a pohodlí. Všechny pokoje mají výhled na záliv nebo na město. Milovníci jídla si mohou vybrat z dvanácti restaurací mezinárodní kuchyně. V resortu jsou k dispozici také konferenční místnosti pro velké události. 
Relaxovat můžete v lázních nebo v soukromém plážovém klubu u bazénu. K dispozici je mnoho sportovních aktivit a pro děti je připravený dětský klub. Načerpejte energii a nechte se hýčkat v tomto skvělém resortu.
 

Restaurace

V resortu je hostům k dispozici velký výběr z několika restaurací, které se specializují na celosvětovou kuchyni. Každá restaurace nabízí svou jedinečnou atmosféru a služby. 

V restauraci Finz si můžete dopřát neuvěřitelně čerstvé mořské plody, které jsou připravovány ve stylu Středozemního moře s využitím chutí z maurských vlivů severní Afriky.
Trader Vic's je polynéská restaurace a bar, specializuje se na ostrovní kuchyni a tropické nápoje v exotickém stylu. Ostrovní kuchyně je směs francouzských, kreolských a čínských chutí. 
Prego's  je moderní italská restaurace ve které, si můžete každý den vybrat z několika druhů čerstvých těstovin a pizz.  Další restaurace Al Shorfa Lounge se nachází hned u bazénu a můžete si zde vychutnat mezinárodní speciality.
Brauhaus je původní německá restaurace v Abú Dhabí, která nabízí autentickou německou kuchyni a velký výběr z německých piv. 
Milovníci masa určitě neopovrhnou novou restaurací Rodeo Grill, kde si můžete vychutnat prvotřídní hovězí, ale i další jiné speciality. 
Skvělým místem na večeři je restaurace Benihana, která nabízí americko-japonskou kuchyni. V nabídce je široký výběr sushi, steaků, mořských plodů, kuřete a čerstvé zeleniny. 
Indigo je moderní indická kuchyně v nabídce najdete oblíbená jídla jakou je kebab nebo biryani.
Restaurace Essence je hostům k dispozici celý den od snídaně až po večeři. Je ve formě bufetu a nabízí mezinárodní kuchyni.
Café Columbia nabízí široký výběr kávy a čaje a rozsáhlé menu à la carte.
Bar Bay View má nádherný výhled na pláž a nabízí osvěžující nápoje a občerstvení po celý den. Suites Café slouží jako kavárna, ve které si můžete vybrat z několika druhů kávy a k dispozici je i malé občerstvení. Relaxovat můžete během dne u dvou vodních barů, které se nachází přímo v bazénu.
 
Vybavení:
Telefon, Minibar, Internet, Televize
Aktivity:
Fitness, Nákupy, Bazén, Tenis
Služby:
Spa, Dětský klub, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.