< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas *****

S-Guide

Pokud v Abu Dhabi hledáte kvalitní plážový resort, ideální místo pro relaxaci, cestujete za zážitky nebo dokonce golfem, bude pro vás Park Hyatt skvělým místem pro dovolenou. Decentní luxus, kvalitní služby a skvělá gastronomie nabízí hostům výrazně inspirující zážitek a vynikající zázemí pro pobyt u moře.

Elegantní pokoje, suity i vily poskytují pohodlné ubytování nejen párům, ale i rodinám s dětmi, pro které je v hotelu denně připravena zábava v dětském klubu Camp Hyatt.

Dokonalý odpočinek je pro hosty připraven v lázních Atarmia, u bazénu nebo na dlouhé písčité pláži umístěné přímo u hotelu. Milovníci golfu se pak mohou těšit na 18ti jamkové golfové hřiště Saadiyat Beach Golf Club.

Park Hyatt leží na ostrově Saadiyat, přibližně půl hodiny jízdy autem z mezinárodní ho letiště v Abu Dhabi.

Restaurace

Park Bar&Grill nabízí různé grilované speciality, v The Café najdete pokrmy mezinárodní kuchyně a v Beach House s výhledem na pláž si můžete vychutnat tradiční jídla středomoří.

Koktejly a nápoje jsou hlavní nabídkou v Beach House Rooftop a The Park Bar. V The Library si můžete vychutnat odpolední čaj nebo domácí čokoládu a pečivem.

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, DVD přehrávač, Minibar, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Klimatizace, Televize, Žehlící prkno a žehlička
Aktivity:
Bazén, Tenis, Golf, Fitness
Služby:
Dětský klub, Lázně, Hlídání dětí, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.