< > Skrýt obsah

Rixos Saadiyat Island *****

S-Guide

Rixos Saadiyat Island se nachází přibližně 25 minut od letiště Abhu Dhabi asi 1,5 hodiny cesty  z Dubaje. Leží na nejkrásnější písečné pláži ve Spojených arabských emirátech na ostrově Saadiyat. 

Tento luxusní resort je pro svou rozmanitost vhodný pro rodiny s dětmi. Využít je totiž v resortu možné malý aquapark a různé aktivity pro nejmenší členy rodiny. Na své si přijdou ale i dospělí a páry, k dispozici je pro relaxaci kromě pláže i fitness a wellnes s tureckými lázněmi. Pokud hosté zatouží po dalších aktivitách, v těsné blízkosti Rixosu se nachází golfové hřiště a muzeum umění Louvre Abu Dhabi, k odpočinku je možné využít i krásné procházky v okolí resortu. 
Pro milovníky gurmánských specialit nechybí pestrý výběr z několika restaurací s místními i světovými specialitami.  V rámci ubytování je pro hosty standardem all inclusive nebo ultra all inclusive. K pobytu je možné vybírat z elegantně zařízených pokojů, apartmánů a vil.

Restaurace

Návštěva restaurací v resortu Rixos Saadiyat Island je kulinářský zážitek, můžete si vybrat hned z několika typů restaurací, ve kterých můžete zkusit celosvětová jídla. 
V restauraci Turquoise se podává široký výběr mezinárodních jídel formou bufetů, vychutnat si můžete i různé nápoje a koktejly.  Peoples Snack má okouzlující výhled na pláž a je ideální volbou pro občerstvení během dne, kdy si můžete jídlo vychutnat na otevřené terase. 
Mermaid je díky umístění na pláži ideální pro mimořádné příležitosti a nabízí primárně středomořskou kuchyni. L'Olivo Italian potěší milovníky italské kuchyně.
Orient Turkish nabízí orientální tureckou kuchyni.  Aja Asian & Teppenyaki  je japonskou restaurací, kde můžete ochutnat saké a sushi k jídlu vám bude hrát živá hudba. Club House je vyhrazený pro hosty, kteří jsou ubytovaní v luxusních vilách nebo apartmánech a nabízí řadu mezinárodních kuchyní po celý den a večer. 
V baru Highhlights můžete pozorovat západ slunce s koktejlem v ruce a sledovat show barmanů. Ve večerních hodinách vám zahraje DJ. Další bar Aqua se nachází přímo v bazénu, ve kterém si můžete vychutnat nealkoholické nápoje. 
Lobby Bar převážně slouží k odpočinku při příjezdu nebo odjezdu, můžete si vybrat z mnoha druhů čajů, kávy a lehkého občerstvení, bar je otevřený nonstop. 
 
Vybavení:
Internet, Televize, Minibar
Aktivity:
Basketbal, Bazén, Fitness, Plážový volejbal, Bazén pro děti, Tenis, Jóga, Aktivity pro děti, Vodní sporty
Služby:
Spa, Zábavné večerní programy, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.