< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

St. Regis Abu Dhabi Corniche *****

S-Guide

St. Regis Abu Dhabi leží na jedné z nejlepších lokalit přímo v centru vibrujícího města. Pobyt zde hostům zpestřuje krásné prostředí a perfektní servis, který doplňují i služby komorníka.

Každý z hotelových pokojů nabízí krásný výhled na okolí Corniche a moře. Nejluxusnější apartmán Abu Dhabi Suite je umístěn vysoko nad mostem spojujícím Národní věže a garantuje tak neuvěřitelný výhled do všech stran.
Pro hosty hledající místo k odpočinku je určen klub Nation Riviera Beach, nabízející více než 200 metrů soukromé nedotčené pláže s výhledem na Perský záliv. Do klubu vede soukromá klimatizovaná chodba, obložená mramorem. Zážitek z relaxace si můžete doplnit o nezapomenutelný pobyt v Remède Spa o rozloze 3200m².
 
Cesta z letiště v Abu Dhabi zabere asi 40 minut, z Dubaje pak cesta vozem trvá asi 90 minut.
 

Restaurace

Návštěva restaurací v St. Regis je pro hosty dokonalý kulinářský zážitek. Kuchyně přináší chutě jak tradiční arabské, tak celosvětové kuchyně.
V restauraci The Terrace on the Corniche si můžete celodenně pochutnat na mezinárodních pokrmech. Restaurace Villa Toscana nabízí zážitek z italské šlechtické letní rezidence s charakteristickou toskánskou kuchyní. Azura, zaměřená na asijské speciality, nadchne i pro své prostředí, výhled na Corniche a nádherné západy slunce. Cabana Bar & Grill, restaurace a bar, je umístěn na pláži. Vychutnat si zde můžete křupavé saláty, burgery a čerstvé panini po celý den, i s klasickými jídly a dezerty a osvěžujícími koktejly.
 

Tématická doporučení

Rodiny s dětmi mohou využít ubytování v nadstandardních apartmánech, které jim poskytnou dostatek místa. V soukromém plážovém klubu je umístěn i dětský klub Treasure Island, navržen jako pirátská loď. K dispozici je také bazén a tobogán. 

Páry si mohou užívat nádherných pokojů, wellnes procedur, procházek na pláži a společného jídla v exkluzivních restauracích v St. Regis. Pro nově sezdané páry je k dispozici speciální balíček na líbánky, v kterém je zahrnut například upgrade na vyšší kategorii pokoje, kredit 50 USD do lázní a denně snídaně v The Terrace on the Corniche. 

Vybavení:
Klimatizace, Minibar, Bar, Televize
Aktivity:
Plážové sporty, Posilovna, Fitness, Bazén, Program pro rodiny s dětmi
Služby:
Helipad, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.