< > Skrýt obsah

St. Regis Saadiyat Island *****

S-Guide

The St. Regis Saadiyat island se nachází na písčité pláži, pouhých 10 minut od centra Abu Dhabi a 20 minut jízdy z mezinárodního letiště.

V tomto luxusním resortu se snoubí propracovaná architektura s moderním interiérem. Pokoje jsou vybaveny speciálně navrženým nábytkem a každá kategorie nabízí vlastní balkon s výhledem na krásnou krajinu, bazén nebo golfové hřiště. K dispozici jsou zde služby komorníka a dobře zásobené občerstvení, což jistě přispívá k celkové příjemné atmosféře resortu.

Hosté se mohou nechat hýčkat luxusními službami na všech místech The St. Regis Saadiyat Island Resort, nejvíce však v exkluzivním Iridium Spa, které nabízí skutečně velmi široký výběr procedur. Resort navíc poskytuje špičkové zázemí a vybavení pro pořádání meetingů a svateb, je vhodným místem i pro aktivní golfovou dovolenou, obchodní cesty nebo odpočinek s rodinou a přáteli.

Restaurace

Elegantní atmosféru přináší The St. Regis Saadiyat Summer Tent, kde si hosté mohou vychutnat pokrmy místní i mezinárodní kuchyně. Sontaya znamená v thajštině západ slunce, atmosféra v této restauraci je opravdu okouzlující, terasa je vhodná pro romantické večeře s výhledem na Arabský záliv. Servírují zde chutné jídlo a oblíbené koktejly, k dispozici bývá i sezónní či tematická nabídka jídel. Restaurace Turquoizse se specializuje na mořské plody a lehké pokrmy. Jednoduchá jídla jsou připravována s velkou vášní. Během večerního posezení s hudbou, kterou obstará DJ, mohou hosté ochutnat také speciální koktejly. The Grill 55&5th servíruje grilovaná masa, steaky a speciality z nejvybranějších druhů masa. The Drawing room je místem pro odpolední čajové dýchánky.

V resortu jsou pořádány tématické večery, zaměřené například na asijskou, arabskou nebo středomořskou kuchyni.

Tématická doporučení

Vybavení:
Minibar, Klimatizace, Telefon, Internet, Trezor, Televize
Aktivity:
Golf, Meditace, Squash, Fitness, Bazén, Plážové sporty, Jóga, Pilates, Nákupy, Spinning, Athletic club
Služby:
Komorník, Dětský klub, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.