< > Skrýt obsah

The Ritz-Carlton Abu Dhabi *****

S-Guide

Luxusní Resort Ritz-Carlton Abu Dhabi v blízkosti centra Abhu Dhabí se může chlubit moderní elegancí s bohatými tradicemi a je obklopen nádhernými zahradami a bazény. 

Resort je postaven v benátském stylu a tvoří půlměsíc kolem jednoho z největších venkovních bazénů ve městě. 
Má k dispozici soukromou pláž s výhledem na vodní kanál Grand Canal, těšit se můžete na bohaté kulinářské zážitky v osmi restauracích nabízející středomořskou nebo i libanonskou kuchyni. K dokonalé relaxaci slouží obrovské SPA, které nabízí široký výběr z různých procedur a masáží.
Okouzlí vás svými exkluzivními výhledy na velkou mešitu Sheikha Zayeda a je pouhých dvacet minut autem od mezinárodního letiště. Resort nabízí mnoho aktivit pro dospělé, ale na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připraven program na každý den. 
 

Restaurace

V resortu je hostům k dispozici hned několik restaurací, které prezentují kuchyně ze všech koutů světa.

V restauraci Li Jiang, si můžete pochutnat na tradičních asijských specialitách, jako jsou nudle nebo rýže v různých variantách. Další restaurací je steakhouse The Forge, kde si lze vybrat z prémiových kusů masa z celého světa a k tomu se podává kvalitní víno.  
Pod širým nebem můžete ochutnat libanonskou kuchyni v restauraci Mijana, kde je i možnost zkusit shishu a ochutnat tradiční čaj.
V této středomořské restauraci Giornotte se lze stravovat celý den, populární je svým pátečním brunchem, kde jsou servírovány plody moře. 
V restauraci Al Fresco u bazénu a na pláži si můžete vychutnat venkovní stolování, které zahrnuje saláty, sendviče a dětské menu.
Elegantní salónek Alba nabízí lehké saláty, sendviče a speciální koktejly. V resortu se nachází i sportovní bar Sorso, kde můžete při sledování sportu ochutnávat koktejly, ale i občerstvení včetně hamburgeru. 
Pro sladkou tečku stojí za návštěvu italská kavárna Dolce, která se zaměřuje na sladkosti a domácí zmrzlinu.
 
Vybavení:
Telefon, Trezor, Žehlící prkno a žehlička, Internet, Bar, Minibar, Televize
Aktivity:
Fitness, Bazén, Aktivity pro děti
Služby:
Masáže, Privátní pláž , Dětský klub, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.