< > Skrýt obsah

Yas Hotel Abu Dhabi *****

S-Guide
Yas Viceroy Abu Dhabi je hotel unikátní nejen svým vzhledem, ale i skvělými službami a zajímavým umístěním na ostrově Yas.
 
Najdete tu vše z moderní architektury a designu. Od nejbližšího mezinárodního letiště je hotel vzdálen jen 10 minut jízdy autem, a hodinu cesty z centra Dubaje.
 
Užijte si noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel nebo výhledem přímo na okruh Formule 1 nebo marínu. Hotel má jedinečné architektonické řešení, kdy polovina stojí na souši a polovina na vodě. Pro milovníky golfu je zde připraveno 18ti jamkového golfového hřiště Yas Links. 
 
Pro odpočinek můžete využít luxusní spa a nechat se hýčkat. Celosvětová kuchyně, podávaná v místních restauracích, vám přinese chutě od italských nebo jihoasijských až po japonské. 
 

Restaurace

V hotelu je hostům k dispozici hned několik restaurací, které prezentují kuchyně ze všech koutů světa.

V restauraci Origins je zastoupena středomořská kuchyně, v Amici najdete široké množství italských pokrmů včetně domácích těstovin a dezertů.  Speciality japonské kuchyně můžete ochutnat v restauraci Kazu.

Atayeb je restaurace zaměřená na arabskou a středomořskou kuchyni. Indické pochoutky pak můžete ochutnat v restaurac e Anar.

Nechybí zde příjemná lounge, bar u bazénu a noční klub. Za zmínku stojí především unikátní střešní bar, který zejména večer nabízí neopakovatelnou atmosféru, díky barevnému nasvícení konstrukce hotelu.

Vybavení:
Trezor, Bar, Televize, Internet, Minibar, Telefon, CD/ DVD Přehrávač, Zařízení na přípravu kávy a čaje
Aktivity:
Lety hydroplánem, Výlety do okolí , Golf, Fitness, Vodní sporty, Bazén, Posilovna, Nákupy
Služby:
Masáže, Dětský klub, Obchody, Hlídání dětí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.