Alila Hinu Bay

 • Omán
 • od 10 500 Kč / 2 osoby / noc

Na pobřeží Arabského moře, nedaleko města Salala, našel své místo nový luxusního hotel Alila Hinu Bay. Nabízí prostředí zcela ideální k odpočinkové dovolené. Potěší však i milovníky krásné ománské přírody. Na dlouhém soukromém pobřeží naleznete například lagunu, kde se volně pohybují plameňáci, velbloudi nebo volové. Nedaleko se rozprostírá i turisty nepoznamenané údolí Wadi Darbat, které by bylo hřích nenavštívit. V komfortních pokojích a vilách vám bude dělat kulisu krásný výhled na moře a okolní pohoří. Spočinout budete moci u soukromého bazénu nebo v příjemném wellness. Nechybí ani skvělá gastronomie, užijete si například snídaně a la carte nebo romantické večeře pod hvězdnou oblohou.

Alila Hinu Bay

 • Gastronomie

  Snídaně s výhledem na východ slunce, romantické večeře při svitu měsíce anebo obědy formou pikniku s výhledem na záliv. Věřte, že každé jídlo dne bude obrovským zážitkem. Ať již máte chuť na maso, vegetariánské pokrmy nebo křehké čerstvé ryby, v restauraci Seasal si přijdete na své. Všechny pokrmy se zde servírují a la carte v jakoukoliv denní hodinu. Ti, kteří vyhledávají vyváženou stravu, potěší návštěva restaurace The Orchard, kde je velký důraz kladen na kvalitní a zdravé suroviny. Pro večerní posezení je ideální The Loudge, kde si pochutnáte na malých pokrmech a lahodných koktejlech. 

 • Aktivity v resortu

  Lokace hotelu Alila Hinu Bay je zcela ideálním výchozím bodem pro objevování okolní krajiny a zároveň blahodárného odpočinku na nekonečných plážích. O blaho Vaší duše a těla se postarají v krásném wellness centru. Připraveny pro Vás budou ozdravné koupele, regenerační masáže nebo meditační hodiny. Po načerpání dostatku energie se budete moci vydat do místní laguny pozorovat plameňáky a vebloudy. Nadchne Vás také návštěva krásného údolí Wadi Darbat, které ukrývá úchvatnou přírodu doposud nepoznamenanou turismem. Nezapomína se zde však ani na děti, ti si užíjí spoustu zábavy v dětském klubu.

 • Ubytování

  Pohodlí a komfort naleznete v prostorných vilách a pokojích. V základním vybaveních naleznete příjemnou terasu s výhledem na moře nebo pohoří. Vily vyšší kategorie mají vlastní soukromý bazén. Větší rodiny a skupiny mohou využít možnosti ubytování v propojených vilách.

 • poloha

  Hotel Alila Hinu Bay je umístěný na pobřeží nad městem Salala. Cesta z mezinárodního letiště v Salala zabere zhruba hodinu jízdy automobilem.

Zaujal vás Alila Hinu Bay?

Kontaktujete nás a my se s radostí postaráme o Vaši vysněnou dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka

Další hotely Omán