Anantara Mai Khao Phuket Villas

 • Thajsko
 • od 8 600 Kč / 2 osoby / noc

Resort ve stylu thajské vesničky nabízí klidné prostředí, krásnou písčitou pláž a soukromí ve vilách s vlastním bazénem. Gastronomické zážitky nabízí zvláště hotelová restaurace Sea.Fire.Salt, jejíž specialitou jsou pokrmy podávány na horkých solných kamenech. Páry se mohou v resortu těšit na soukromí ve vilách, krásnou pláž i romantiku. Procházky či večeře na pláži při západu slunce skutečně přinesou nezapomenutelné okamžiky.

Anantara Mai Khao Phuket Villas

 • Gastronomie

  La Sala je hlavní hotelová restaurace s nabídkou thajské a italské kuchyně. Sea.Fire.Salt nabízí především pokrmy z ryb a plodů moře. Zajímavostí této restaurace je podávání pokrmů na horkých solných kamenech a rovněž dochucení pokrmů someliérem, který Vám s výběrem vhodné soli pro vybrané menu poradí. V The Tasting Room si můžete dopřát individuálně sestavené menu s pokrmy, které dokonale sladí chutě k Vašemu oblíbenému vínu. The Tree House s velmi příjemnou atmosférou, thajským tapas a koktejly naleznete na netradičním místě v koruně stromu. Infinity je k dispozici u bazénu, kde se můžete osvěžit čerstvým džusem, koktejly nebo lehkým „snackem“. Na přání Vám resort připraví romantickou večeři s dekoracemi ve Vaší vile nebo jiném vybraném místě.  

 • Aktivity v resortu

  Na moři si užijete jízdu na katamaránu, jachtě nebo windsurfu s profesionálním instruktorem. Vydat se můžete na výlet za rybařením nebo potápěním s průvodcem. Pro děti jsou  připraveny denní aktivity včetně kurzu vaření, lekce thajského boxu, k dispozici je i horolezecká stěna. Pro dospělé je k dispozici nedaleko vzdálené golfové hřiště, lekce thajského boxu a k odpočinku poslouží jóga a meditace. Ve SPA & Wellness se připravte na tělové peelingy a zábaly, nebo si vyberte z různých typu thajských masáží. 

 • Ubytování

  V resortu se můžete ubytovat ve vilách s privátním bazénem. Vily mají výhled na jezírko s lekníny nebo moře. Některé vily jsou umístěné blíže k pláži a mají vlastní salu. Dvouložnicové vily mají navíc k dispozici svého komorníka a denně je nabízen servis odpoledního čaje.

 • Poloha

  V těsné blízkosti Anantara Phuket Villas najdete menší nákupní centrum a další řadu resortů. V dosahu 30 minut jízdy autem je dostupná pláž Patong, nesčetné množství restaurací a rušný noční život. Cesta z letiště na Phuketu zabere asi 15 minut jízdy.

Zaujala vás Anantara Mai Khao Phuket Villas?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko