< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Llao Llao si oblíbí zejména klienti, kteří touží po klidu a relaxaci v ohromující, panenské přírodě Argentiny. Tento luxusní hotel nedaleko národního parku Nahuel Huapi National Park, obklopený jezerem a třemi vrcholky Cerro Lépez, Capilla a Tronador, je jedinečným místem v srdci Patagonie.
Vstřícný personál se v Llao Llao pečlivě postará o Vaše maximální pohodlí a odpočinek určitě zpestří výhled na hory a jezero z příjemně zařízených pokojů. Aktivity v hotelu i okolí nadchnou především milovníky sportu a přírody, 18ti jamkové hřiště u hotelu je pak připraveno pro vášnivé golfisty.

Z Buenos Aires zabere let okolo 2 hodin, k hotelu pak cesta z letiště trvá přibližně hodinu. 

Restaurace

V Patagonia Coffee Shop mohou hosté ochutnat tradiční místní pokrmy, které si oblíbí i rodiny s dětmi. Obědové menu a odpolední čaj jsou připraveny v Club house a Winter Garden.
Gurmáni si určitě oblíbí francouzskou kuchyni v Los Cesares Restaurant i typické argentinské speciality v restauraci Asador Criollo, která je pro večeře otevřena jen během hlavní sezony.

Koktejly, čaj, horkou čokoládu a jiné oblíbené nápoje si pak hosté mohou dopřát v barech Moreno Lake Bar a Lobby Bar

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, Internet, Televize, Minibar
Aktivity:
Fitness, Vyhlídkové procházky s přírodovědci, Bazén, Kajaky, Golf, Tenis, Trekking, Jízdní kola, Lukostřelba, Lyžařský simulátor
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí, Dětský klub, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.