< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

MarPatag Cruceros *****

S-Guide

Plavba lodí Marpatag přinese jedinečný zážitek všem cestovatelům, kteří touží poznat magická místa Argentiny zcela netradičně. Třídenní luxusní plavba Vás dopraví k místům národního parku Los Glaciares National Park a majestátným ledovcům Upsala, Spegazzini, Mayo a Perito Moreno, které patří k nejimpozantnějším přírodním místům světa.

Během plavby mají cestovatelé možnost dozvědět se více o přírodě i historii od zkušených průvodců. Krásnou scenérii si všichni hosté na lodi mohou po celodenním poznávání užívat při relaxaci u palubního baru i v pohodlí svých kajut, z nichž největší komfort a výhled nabízí Grand Suite.

Nalodění probíhá každé úterý a pátek. V ceně plavby je zahrnuta polopenze včetně nápojů, dále průvodci, vstupy do národních parků a transfery.
Z letiště El Calafate do přístavu zabere transfer 30 minut jízdy automobilem, let z Buenos Aires trvá přibližně 3 hodiny.  

Restaurace

Pro všechny cestující je v ceně plavby zahrnuta plná penze a nápoje alkoholické i nealkoholické podávané během snídaně, oběda a večeře.
Na gurmánské pochoutky se mohou hosté těšit v restauraci Salón Turquesa. Salón Calafate na palubě slouží jako společenské místo, kde se hosté dělí o své denní zážitky, i jako bar s příjemným výhledem zejména ve večerních hodinách. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Klimatizace
Aktivity:
Denní program a aktivity na lodi
Služby:
Knihovna, Průvodce, Transfery

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.