< > Skrýt obsah

Alila Purnama ******

S-Guide

Alila Purnama, v překladu Úplněk, poskytuje ultra moderní a pohodlné ubytování až pro 10 hostů a je tak jednou z nejluxusnějších lodí plujících v Asii. Jedná se o ručně vyrobenou loď v tradičním stylu Phinisi. V souladu s důrazem na styl a udržitelnost je veškerý nábytek na lodi vyroben na zakázku z teakového dřeva, ratanu a ostatních materiálů pocházejících ze zdrojů Indonesie.

Alila Purnama měří 46 metrů a na palubě je k dispozici 5 velmi dobře vybavených kajut, včetně jednoho master suitu s velkými okny, která dopřejí hostům 180° pohled na úžasnou měnící se scenérii přírody Indonésie. O pohodlí hostů se stará úžasná 16ti členná posádka, včetně profesionálního potápěčského instruktora, místního kuchaře a lázeňského terapeuta.

Na lodi nechybí satelitní WIFI připojení, má také vlastní plně licencované PADI potápěčské centrum a 2 rychlostní čluny. S lodí Alila Purnama se klienti mohou vydat na plavbu na indonéské ostrovy  jako jsou Komodo, Raja Ampat, Maumere -Ambon, Ambon - Raja Ampat a nově také Cendrawasih Bay. Během velkolepé výpravy je možné prozkoumat neznámé ostrovy a tropické pralesy, navštívit národní parky, obdivovat podmořský život nebo jen relaxovat na krásných bílých plážích. Detailní itineráře jednotlivých plaveb budou upřesněny na vyžádání.

Tento nevšední zážitek je vhodný pro všechny, kteří chtějí zažít víc než běžnou dovolenou a zároveň touží po dobrodružství.

Restaurace

Na palubě lodi je k dispozici plně vybavená kuchyně, ve které připravuje místní šéfkuchař pokrmy podle přání hostů. Jsou zohledněny veškeré jejich požadavky na výběr potravin a nápojů stejně jako při výběru aktivit a zábavy. Hosté mohou stolovat v klimatizované jídelně nebo na venkovní terase. Na přání je možné si dopřát piknik, večeři nebo grilování na pláži.

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Bar, Venkovní paluba s lehátky, Klimatizace
Aktivity:
Piknik na pláži, Denní program a aktivity na lodi, Jóga, Meditace, Výlety do národních parků, Plavání, Šnorchlování , Potápění, Pěší turistika, Pilates, Expedice a výlety do přírody a na historická místa, Kajaky, Motorové čluny, Paddleboarding
Služby:
Masáže, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.