< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Conrad Bali leží na jižním pobřeží ostrova Nusa Dua v Tanjung Benoa pouhých 10 km od mezinárodního letiště Denpasar.
Tento luxusní hotel nabízí hostům ubytování v moderně zařízených pokojích s panoramatickým výhledem na Indický oceán, výbornou kuchyni připravenou ve třech hotelových restauracích a vysoce personalizované služby, kterými se Conrad Bali rovněž zasloužil o několik mezinárodních ocenění.
Pro nejmenší členy rodiny jsou připraveny zábavné programy, dětský klub a v restauracích i dětské menu. Páry budou spokojené především v části hotelu Conrad Suite, kde jsou akceptovány děti až od 12 let. Hosté v Conrad Suite naleznou více soukromí, separátní vstup a benefity při ubytování v každé kategorii pokoje.

Ať už je cílem Vašeho pobytu v hotelu Conrad Bali romantika, relaxace nebo společné chvíle s rodinou, můžete se těšit na nezapomenutelnou dovolenou. 

Restaurace

Jídla ze středomoří a plody moře jsou pro hosty připraveny v Eight Degrees South, menu s nabídkou japonských specialit hosté naleznout v Rin a asijská kuchyně s tradiční místní kuchyní je předností restaurace Suku. Káva, lehká svačina či dort je nabídkou v East a lehké pokrmy s koktejly či jinými nápoji připraví hostům v Azure Bar, Azure Kiosk, Azure Court

Tématická doporučení

Conrad je jedním z nejlepších hotelů pro rodiny na Bali vůbec. Nejmenší členové Vaší rodiny se mohou zúčastnit zábavných a kulturních aktivit připravených na pláži, v zahradách hotelu a renovovaném dětském klubu Kura Kura Club. Pro rodiny je v hotelu připraveno pohodlné ubytování ve většině pokojů a děti do 12 let mohou navíc zdarma vybírat pokrmy z dětského menu. 

V hotelu Conrad se mohou páry těšit na romantiku, relaxaci i luxusní ubytování. To je pro páry nejpříznivější v exkluzivní části Conrad Suites, kam děti do 12 let nemají přístup a vyhrazen je zde i bazén pro dospělé, separátní vstup a lounge. Pro romantické chvíle ve dvou zajistí hotel snídani při východu slunce nebo privátní večeři při svíčkách. 

Vybavení:
Minibar, Telefon, Televize, Trezor, Žehlící prkno a žehlička, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Klimatizace, Internet
Aktivity:
Meditace, Rybolov, Exkurze s jízdou na kolech, Fotbal, Golf v okolí hotelu, Jóga, Potápění, Fitness, Bazén pro dospělé, Pilates, Tenis, Volejbal, Bazén, Vodní sporty
Služby:
Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Odletový salonek, Lázně, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.