< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons At Jimbaran Bay *****

S-Guide

Four Seasons Bali at Jimbaran Bay leží na jihu ostrova Bali necelých 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport.

Luxusní resort s nádechem místní kultury je romantickým rájem na okraji Indického oceánu. Nejen páry, ale také rodiny s dětmi ocení soukromí v luxusních vilách obklopených krásnou přírodou. Nedílnou součástí hotelu je vynikající gastronomie a vřelá pohostinnost. Four Seasons Bali se může pochlubit širokou škálou aktivit, mezi nimiž nechybí ani výlety do okolí.

Restaurace

Restaurace Sundara nabízí hostům výběr z pokrmů mezinárodní kuchyně, zatímco v Taman Wantilan jsou hlavní nabídkou tradiční indonéské speciality. V méně formální Pool Terrace Café jsou hlavní nabídkou lehké pokrmy jako například saláty a sendviče. Samozřejmostí je i možnost povečeřet v soukromí vily či na vybraném místě v hotelu.

Oblíbené nápoje a koktejly jsou servírovány v Terrace Bar and Lounge

Tématická doporučení

Four Seasons Bali at Jimbaran Bay je velmi otevřený pro pobyty rodin s dětmi. Vily poskytují pohodlné ubytování, denní program je připraven v dětském klubu a restaurace dokonce nabízí i dětská menu. Společné chvíle si rodiny mohou užívat na pláži, při aktivitách v hotelu i při poznávání okolí.  

Resort je nejen luxusní, ale i romantický. Páry naleznou ve vilách soukromí a společné chvíle si mohou zpestřit například snídaní při východu slunce či vyjížďkou na ostrov Lembongan.  

Vybavení:
Minibar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Klimatizace, Internet, Televize, DVD přehrávač, Telefon
Aktivity:
Kurzy vaření, Kurzy míchání koktejlů, Výlety na pláže ostrova Bali za surfováním, Plavby lodí při západu slunce, Privátní plavby lodí na ostrov Lembongan, Fitness, Jízdní kola, Bazén, Four Seasons piknik v přírodě, Exkurze na vulkanický Gunung Batur, Tenis, Snídaně při východu slunce, Vodní sporty, Karmický balijský rituál, Exkurze s jízdou na kolech
Služby:
Lázně, Dětský klub, Hlídání dětí, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.