< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Four Seasons At Sayan *****

S-Guide

Resort leží nedaleko kulturního města Ubud přibližně 60 minut jízdy z mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport.

V centru bujné, exotické fauny s výhledem na terasovitá rýžová políčka je Four Seasons Bali at Sayan jedinečným místem pro objevování balijských tradic a kultury. Nedotčenou přírodu mohou hosté pozorovat z pohodlí své vily, nebo se mohou zapojit do denních aktivit, které hosty doslova vtáhnou do tradičního ostrovního života a přinesou nezapomenutelné zážitky.

Restaurace

Indonéské a asijské speciality si mohou hosté dopřát v restauraci Ayung Terrace. Pizza, těstoviny a jiné lehké pokrmy jsou hlavní nabídkou Riverside Café. V resortu jsou pořádány tématické večery, na kterých mohou hosté ochutnat pokrmy místní i mezinárodní kuchyně za doprovodu zajímavého programu. Výjimkou není ani servis pokrmů ve vile.

S výhledem na exotickou faunu si mohou oblíbený koktejl dopřát Jati Bar

Tématická doporučení

V srdci exotické fauny se mohou páry těšit na klidnou relaxaci, romantické prostředí i nevšední zážitky. Hotel nabízí množství aktivit, při kterých se hosté přiblíží místní kultuře a tradicím.  

Vybavení:
Internet, Telefon, Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Klimatizace, DVD přehrávač, Minibar
Aktivity:
Bazén, Nákupy, Fitness, Procházky do vesnice Sayan, Romantické večeře, Programy s poznáním místní kultury, Jízdní kola, Raftování, Balijské tance, Jóga, Kurzy vaření
Služby:
Dětský klub, Čistírna, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Hlídání dětí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.