< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

The St. Regis Bali Resort *****

S-Guide

Resort se nachází na jihu ostrova Bali přibližně 20 minut jízdy z mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport a 25 minut jízdy z golfového hřiště Bali Golf & Country Club.

The St. Regis Bali Resort byl za své luxusní ubytování, nadstandardní servis i lokalitu v roce 2014 zařazen na "zlatý list" cestovním magazínem Condé Nas Traveler. Na písčité pláži Nusa Dua se hosté mohou těšit na elegantní prostředí, relaxaci a ráj plný romantiky. Vřelé přivítání čeká v resortu nejen páry, ale i rodiny s dětmi, proto které je denně připraven doprovodný program.

Restaurace

Restaurace Boneka hostům nabízí menu s pokrmy mezinárodní kuchyně, zatím co speciality Indonésie jsou servírovány Dubalng. Milovníci asijské kuchyně mohou zavítat do Kayuputi a sladké delikatesy jsou specialitou Gourmand Deli.

O přípravu a servis oblíbených nápojů a koktejlů se postarají barmani v King Cole Bar a Vista Bar.

Tématická doporučení

Většina vil a suite je ideální pro romantický pobyt v páru. Soukromí vil hostům nabízí skvělé podmínky pro společně trávené chvíle. Relaxaci na písčité pláži mohou hosté kombinovat s výlety po ostrově. 

Vybavení:
DVD přehrávač, Trezor, Minibar, Televize, Internet, Klimatizace, Telefon
Aktivity:
Vodní sporty, Bazén, Golf v okolí hotelu, Fitness
Služby:
Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Komorník na zavolání, Sbalení osobních věcí při odjezdu, Čistírna, Dětský klub, Vybalení osobních věcí při příjezdu

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.