< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Awasi Atacama z řady hotelů Relais & Chateaux je ukrytým a útulným místem na severu Chile. V rozlehlé, vyprahlé poušti Atacama je tento lodge ohromujícím útočištěm cestovatelů, které spojuje místní kultura a prostředí místní přírody. Jen několik bloků od hotelu se ve městě San Pedro nachází historické centrum, trh a náměstí se starým kostelem, kde se hosté mohou setkat s autentickými tradicemi a stylem života.
Lodge od roku 2006 nabízí nezapomenutelné zážitky připravené na míru a podle přání každého hosta. Cestovatelé tak v pohodlí a za doprovodu osobního průvodce mohou dokonale poznat faunu, floru a krajinu pouště Atacama zcela dle vlastních preferencí a zájmů. V rámci ubytování je v Awasi připraveno all inclusive zahrnující nápoje i pokrmy, transfery na letiště a půldenní či celodenní exkurze.

Awasi Atacama leží 90 minut jízdy z letiště Calama v nadmořské výšce 2450 metrů. Z hlavního města Santiago de Chile do Calamy mohou cestovatelé využít několik letů denně, let zabere přibližně 2 hodiny.  

Restaurace

Pro hosty je v rámci ubytování připraveno all inclusive zahrnující nápoje a pokrmy připravené podle šéfkuchaře Juana Pablo Mardonese. Z čerstvých surovin jsou denně připraveny pokrmy chilské I celosvětové kuchyně. Na přání v Awasi připraví také menu sestavené z pokrmů podle představ a chutí hostů. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Trezor, Žehlící prkno a žehlička, Telefon
Aktivity:
Jízdní kola, Vyhlídkové procházky s přírodovědci, Bazén, Jízda na koni, Sandboarding
Služby:
Masáže, Hlídání dětí, Knihovna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.