< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Awasi Patagonia *****

S-Guide

Ze světově známé kolekce hotelů Relais & Châteaux byl tento moderní lodge otevřen v listopadu 2013. Awasi Patagonia si zamilují všichni cestovatelé, kteří si chtějí dopřát maximální komfort s nadstandardními službami a přitom být nablízku skutečně panenské přírodě. Lodge je totiž obklopen místní faunou a florou, kterou mohou hosté během pobytu obdivovat z pohodlí své vily nebo poznávat za doprovodu zkušených průvodců a přírodovědců.

12 luxusně zařízených samostatně stojících vil poskytuje naprosté soukromí a jedinečný výhled na jezero Sarmiento i národní UNESCO park Torres del Paine. Ubytování je vhodné především pro páry, rodiny s dětmi zde najdou pohodlí v Master Ville. Součástí ceny ubytování jsou exkurze ve čtyřmístných vozech, privátní průvodce, transfery, nápoje a pokrmy podávané v hotelové restauraci Awasi Patagoria.

Lodge leží přibližně 2 hodiny jízdy z Puerto Natales a 5 hodin jízdy autem z El Calafate.

Restaurace

V rámci ubytování je pro hosty zajištěn stravovací program all inclusive. V restauraci lodge Awasi se o kulinářské speciality stará šéfkuchař Federico Ziegler. Denně jsou připraveny čerstvé pokrmy především místní, ale i evropské kuchyně. Na vyžádání pro hosty zajistí také piknik v lodgi. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Telefon, Minibar, Ústřední topení
Aktivity:
Aktivity pro děti, Vyhlídkové procházky s přírodovědci, Jízda na koni, Jízdní kola, Kajaky, Plavby lodí, Safari, Trekking
Služby:
Mezinárodní telefonáty zdarma, Čistírna, Připojení k internetu WI-Fi na veřejných místech, Čištění obuvi, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.