< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Explora Patagonia *****

S-Guide

Odlehlý a architektonicky velmi zajímavý hotel Explora Patagonia leží v jižní části Chile na břehu tyrkysového horského jezera Pehoé. Jako jediný luxusní hotel umístěný v národním parku Torres del Paine National Park, který je často nazýván srdcem Patagonie, nabízí cestovatelům jedinečný zážitek. V této oblasti se za doprovodu průvodců hosté hotelu Explora Patagonia přiblíží panenským horám, ledovcům i jezerům, a to i díky nabídce více než 50 různých pěších výletů.

Kromě pohodlného ubytování v každém ze 49 pokojů na hosty čeká jedinečný výhled na národní park a horské masivy. V rámci ubytování je samozřejmostí all inclusive zahrnující nápoje, pokrmy, expedice a výlety s veškerými vstupy do národních parků, připojení k internetu a letištní transfery.

Přibližně 4 hodiny letu trvá cesta ze Santiago de Chile na letiště Punta Arenas, ze kterého transfer autem po přírodních cestách a podél národního parku Torres del Paine National Park zabere 4,5 hodiny jízdy. 

Restaurace

V rámci ubytování mohou hosté během pobytu využívat standardně all inclusive. Vynikající pokrmy vždy doplňují nápoje, především chilská vína, k dispozici je však i vinný lístek s prémiovou nabídkou.  

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Telefon, Klimatizace
Aktivity:
Jízda na koni, Degustace vína, Expedice a výlety do přírody a na historická místa, Venkovní bazén s vyhřívanou vodou
Služby:
Připojení k internetu WI-Fi na veřejných místech, Televizní a prezentační salonek, Masáže, Čistírna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.