Constance Belle Mare Plage

Constance Belle Mare Plage na pobřeží Indického oceánu nabízí více, než jen relaxaci na krásné bílé pláži. Naprosté odloučení od stresu hosté naleznou v luxusních lázních, na dvou golfových hřištích a při sportovních aktivitách, kterých je v resortu nespočet. Ubytování v elegantních, moderních pokojích a vilách uvítají páry i rodiny s dětmi. Milovníci gastronomie se navíc mohou těšit na speciality nejen místní a světové kuchyně.

Constance Belle Mare Plage

 • Gastronomie

  La Citronelle je hlavní hotelová restaurace, kde jsou snídaně a večeře mezinárodní kuchyně podávány formou bufetu. Romantiku a chutě středomoří jsou podávány v La Spiaggia, zatímco v restauraci Deer Hunter si hosté mohou vybrat z tradičních specialit. Kulinářská a moderní evropská kuchyně s nádechem mauricijské tradice je hlavní nabídkou Blue Penny Café.

  Lehké místní pokrmy a plody moře jsou k výběru na menu restaurace Indigo Beach, saláty a pochoutky z grilu pak v La Kaze. Osvěžující nápoje, sandwiche a jiné pokrmy naleznou golfisté také u golfového hřiště v The Swing.

  Osvěžující nápoje či oblíbené koktejly jsou denně připraveny v barech Cocktail Bar, La Spiaggia Bar, Deer Hunter Bar, Indigo Beach Bar, La Kaze Bar a The Swing Bar.

 • Aktivity v resortu

  Resort se pyšní 2,5 km dlouhou pláží s bílým pískem, ta je obklopena chráněnými korálovými útesy, které doslova vybízejí ke šnorchlování nebo potápění. Nechybí ani další sportovní aktivity na souši i ve vodě, samozřejmostí je také zábava pro nejmenší členy rodiny v dětském klubu. Dále Constance Belle Mare Plage potěší milovníky golfu, k dispozici jsou hned dvě 18ti jamkové golfové hřiště, které uspokojí jak začátečníky tak profesionály. K dokonalé relaxaci pak slouží luxusní spa a wellness, kde můžete dopřát luxusní odpočinek tělu i mysli.

 • Ubytování

  Constance Belle Mare Plage nabízí ubytování v pokojích s výhledem do zahrady nebo směřem k pláži. Další možností jsou suity, které se nachází v přízemí nebo patře s výhledem na moře, prostorné suity lze také propojit pro početnější rodinu. Dále resort nabízí 2-3 ložnicové vily s privántím bazénem a k dispozici je i služba komorníka. 

 • Naše osobní zkušenost

  Constance Belle Mare Plage leží na dva kilometry dlouhé pláži, kde bílý písek v kontrastu se zelení působí jako balzám na duši. Přestože je resort poměrně velký a během naší návštěvy byl téměř plně obsazený, nebylo to vůbec na prostředí znát. Díky spoustě možných aktivit se hosté rozptýlí a resort působí velmi klidně. Líbily se nám prostorné pokoje, které jsou rozmístěné v několika budovách, ale vždy jsou směrované na moře. Dá se proto říci, že ze všech pokojů je výhled na moře, jen někdy jsou navíc v cestě palmy nebo bazén. Resort je zaměřený i na golfisty, jako jediný na Mauriciu nabízí dvě osmnáctijamková, velmi dobře udržovaná hřiště a pěkné tréninkové plochy. Na hřišti nás trochu překvapilo stádo jelenů, kteří se nerušeně pásli kousek od greenu a napájeli se v řece.

  Vyzkoušeli jsme několik restaurací a všechna splnila naše očekávání. Doporučit můžeme La Spiaggia, kde jsme si pochutnali na mořském vlkovi v solné krustě nebo ochutnávku vín v Blue Penny Cellar. V celém resortu byla velmi příjemná atmosféra a ochotný personál, který plnil co nám na očích viděl.

 • Poloha

  Resort se nachází na severovýchodní straně ostrova Mauricius přibližně 50 minut jízdy z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Constance Belle Mare?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius