< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Armani Hotel Dubai *****

S-Guide

Hotel je vzdálený přibližně 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Dubai International Airport a je umístěn v nejvyšší budově světa Burj Kalifa.

Armani Hotel Dubai je jedinečný pro své luxusní služby a moderní design, který se tolik odlišuje od ostatních hotelů v Dubaji. Osobní Lifestyle Manager je hostům v hotelu nepřetržitě k dispozici a postará se o všechna přání, aby se každý host cítil výjimečně a odvezl si z Dubaje jen ty nejkrásnější zážitky. Armani hotel ocení klienti, kteří preferují centrum města a snadnou dostupnost největšího nákupního centra na světě, které leží hned u Burj Kalify.

Restaurace

V Ristorante mohou hosté ochutnat speciality italské kuchyně, zatímco kuchyně středomoří je nabízena v Mediterraneo a mezinárodní pokrmy s moderním nádechem jsou hlavní nabídkou Deli. Milovníci indické kuchyně určitě rádi zavítají do Amal a suhi či jiné japonské speciality jsou servírovány v Hashi.
Oblíbené nápoje a lehké delikatesy si hosté mohou dopřát v Lounge nebo Privé s živou atmosférou do pozdních nočních hodin.

Vybavení:
Internet, DVD přehrávač, Minibar, Telefon, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Trezor, Klimatizace, Televize
Služby:
Asistence manažera životního stylu, Obchody, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.