< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Burj Al Arab leží na uměle vytvořeném malém ostrově přibližně 280 m od pevniny a 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Dubai International Airport.
Hotel ve tvaru plachty je jedním z nejluxusnějších a nejznámějších na světě. Svým designem a službami na nejvyšší úrovni nabízí Burj Al Arab hostům nezapomenutelný zážitek. Každá část hotelu je pokryta luxusem s nádechem arabského stylu a dokonalostí, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Restaurace

Al Iwan – Restaurace v prvním patře hotelu nabízí arabské pokrmy formou bufetu.
Al Mahara – Speciality z ryb a plodů moře si mohou dopřát v restauraci obklopené podmořským životem.
Al Muntaha – Při výhledu na Dubaj jsou ve 27. patře servírovány pokrmy evropské kuchyně.
Bab Al Yam – Mezinárodní kuchyni a-la-carte i formou bufetu hosté naleznou v příjemné restauraci v přízemí hotelu.
Junsui – V přízemním patře hotelu si mohou milovníci asijské kuchyně vybrat z pestré nabídky pokrmů podávaných formou bufetu.

Kávu, čaj a další nápoje si mohou hosté vychutnat v Sahn Eddar. Alkoholické nápoje, koktejly a drobné delikatesy pak dále ve Skywier Bar a Juna Lounge.

Vybavení:
Fax, tiskárna, kopírka, Klimatizace, Privátní bar/ minibar, Dálkové ovládání světel, závěsů a klimatizace, Internet, iMac, Telefon, Dokovací stanice pro iPod/ iPhone, iPad, Televize
Aktivity:
Bazén, Vodní sporty, Vodní park Wild Wadi v blízkosti hotelu, Golf v okolí hotelu, Fitness
Služby:
Vybalení osobních věcí při příjezdu, Komorník, Čištění obuvi, Dětský klub, Sbalení osobních věcí při odjezdu, Hlídání dětí, Čistírna, Lázně, Lety helikoptérou, Pořádání konferencí a významných příležitostí

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.