< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Dar Al Masyaf leží na pláži Jumeirah Beach přibližně 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Dubai International Airport.
Tento luxusní resort si pro svou architekturu a klasický arabský styl oblíbí páry i rodiny s dětmi. Klidná zákoutí a projížďky na loďkách abra hosty odpoutá od ruchu velkoměsta a poskytne dokonalé zázemí pro dovoleno v Dubaji, ať už se rozhodnete během dovolené relaxovat, sportovat nebo nakupovat.

Restaurace

Dar Al Masyaf leží v těsné blízkosti sesterských hotelů Al Qasr a Mina A´Salam, proto si hosté mohou vybrat restauraci podle své chutě a nálady. Přes 40 barů, kaváren a restaurací nabízí hostům menu se specialitami světové i místní kuchyně.  

Tématická doporučení

Příjemné ubytování si rodiny s dětmi mohou dopřát v každé kategorii ubytování hotelu Dar Al Masyaf. Pro děti je v hotelu denně připraven program v dětském klubu, společně se pak rodiny mohou těšit na zážitky v aquaparku Wild Wadi i při návštěvě jiných atrakcí v Dubaji, Abu Dhabí a okolí.  

Pro svou architekturu má Dar Al Masyaf jako jeden z mála hotelů v Dubaji romantickou atmosféru, zejména ve večerních hodinách při projížďce na lodích abra. Páry si mohou dopřát relaxaci v soukromí pokojů, lázních i na hotelové pláži, nebo objevovat zajímavá místa metropolitního luxusního Dubaje. 

Vybavení:
Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Televize, Internet, DVD přehrávač, Klimatizace, Minibar, Telefon, Žehlící prkno a žehlička
Aktivity:
Vodní park Wild Wadi v blízkosti hotelu, Divadlo, Vodní sporty, Fitness, Tenis, Golf v okolí hotelu, Horolezecká stěna, Bazén
Služby:
Lázně, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Souk Madinat Jumeirah, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.