< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Jumeirah Beach Hotel *****

S-Guide

Resort se nachází přibližně 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Dubai International Airport přímo na pláži Jumeirah Beach poblíž hotelu Dar Al Masyaf.

Jumeirah Beach Hotel ve tvaru vlny je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Dubaji. Součástí je totiž zábavný aquapark Wild Wadi a z aktivit se mohou těšit děti v každém věku. Bohaté vyžití pro rodiny a páry najdete na pláži i v blízkém okolí. Milovníci gurmánských zážitků se mohou těšit na široký výběr restaurací a netradiční zážitky v luxusním hotelovém baru 360°.

Restaurace

S krásným výhledem a velmi autentickou atmosférou s rytmy samby si mohou hosté vychutnat speciality latinsko-americké kuchyně v La Parrila. Restaurace Beacahcomber se zaměřuje na kulinářské speciality asijské kuchyně. Chutě orientu se míchají v Latitude.
Italské speciality hosté naleznou právě v Carnevale a německá kuchyně se připravuje v Der Keller.
Mahiki nabídne hostům pokrmy z grilu, zatímco lehké speciality nabízí D&A. Hlavní nabídkou Villa Beach jsou recepty ze středomoří a místní tradiční kuchyně je pro hosty připravena v Al Khayal. Zdravou výživu si mohou hosté dopřát ve Waterfront, naopak pizzu a těstoviny v La Veranda. Latitude Creations zaujme všechny milovníky pečiva, dortů a koláčků.

Oblíbené nápoje jsou podávány v barech Ocean Blue, Palm Court, Pool Bar a Uptown Bar.

Tématická doporučení

Hotel je ideálním místem pro rodinné dovolené. Pohodlné ubytování s dětmi nabízí pokoje i suity. V ceně ubytování je již zahrnutý vstup do zábavního aquaparku Wild Wadi, nechybí dětský klub ani vyžití pro děti od 11 do 17 let. Společně se rodina může věnovat mnoha sportovním aktivitám nebo poznávat Dubaj a okolí.

Vybavení:
DVD přehrávač, Televize, Žehlící prkno a žehlička, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Dokovací stanice pro iPod/ iPhone, Telefon, Trezor, Klimatizace, Minibar, Internet
Aktivity:
Bazén, Vodní sporty, Boot camp, Vodní park Wild Wadi, Horolezecká stěna, Tenis, Potápění, Squash, Fitness, Golf v okolí hotelu, Plavby lodí
Služby:
Čistírna, Lázně, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.