< > Skrýt obsah

Jumeirah Zabeel Saray *****

S-Guide

Jumeirah Zabeel Saray se pyšní exkluzivní polohou na západním srpku ostrova Palm Jumeirah s výhledem na Perský záliv, cesta z letiště zabere přibližně 45 minut jízdy autem. Bezplatnou kyvadlovou dopravou se dostanete z Jumeirah Zabeel Saray do vodního zábavného parku Wild Wadi nebo sesterských resortů Madinat Jumeirah.

Tento luxusní  5* resort je inspirován císařskými paláci z osmanské éry, své hosty proto oslní nádherou, jedinečným stylem a úrovní poskytovaných služeb. Vše je zde absolutně perfektní s důrazem na každičký detail, o čemž se přesvědčíte hned při příchodu do velkolepé vstupní haly. Interiéry zdobí ručně malované fresky, turecký mramor, vzácné tmavého dřeva a keramika ze starobylého města Iznik v západní Anatolii.

Jumrah Zabeel Saray nabízí ubytování v elegantních pokojích, v překrásných suitech nebo v královských rezidencích zasazených do bujné tropické zahrady s bazénem ve tvaru laguny. Pro milovníky sportu je lákadlem „nekonečný“ bazén s výhledem na záliv nebo nadstandardně vybavená posilovna, kde můžete trénovat pod vedením těch nejzkušenějších profesionálů. Přímo v srdci resortu objevíte svět nejrůznějších procedur honosných osmanských Spa Talisa.

Restaurace

Restaurace Jumeirah Zabeel Saray jsou známé pro své nádherné prostředí a vynikající kuchyni, řídí se heslem, že vždy nemusí jít o mimořádnou příležitost, abyste si mohli užít mimořádné jídlo.

Milovníci masa budou nadšení z The Rib Room, v restauraci Lalezar můžete okusit místní speciality a pokochat se nádhernou tradiční výzdobou restaurace. Amala nadchne milovníky indické kuchyně, speciality Libanonu jsou předností Al Nafoorah a v Imperium jsou podávány pokrmy celosvětové kuchyně. Lehká jídla jsou předností restaurace Plaj a Club Lounge připravuje různé kulinářské pochoutky po celý den. Sultan´s Lounge je perfektním místem pro setkání s přáteli, Musichall ve čtvrtek a pátek nabízí jak kulinářský tak kulturní zážitek. Voda Bar je ideálním místem pro posezení s přáteli, na výběr je zde mnoho koktejlů nebo si můžete nechat namíchat originální koktejl dle vašich přání. 

Tématická doporučení

Vybavení:
Internet, Televize, Minibar, Klimatizace, Trezor, Telefon
Aktivity:
Fitness, Kurzy vaření, Vodní sporty, Golf v okolí hotelu, Petanque, Bazén, Potápění, Rybolov, Noční klub, Tenis, Vodní park Wild Wadi v blízkosti hotelu, Šnorchlování
Služby:
Hlídání dětí, Lázně, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Kino, Dětská herna

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.