< > Skrýt obsah

JW Marriott Marquis Hotel Dubai *****

S-Guide

Luxusní 5* JW Marriott Marquis Hotel Dubai je v současné době nejvyšší hotel světa a řadí se mezi ikonické budovy Dubaje. Hotelu dominují dvě věže a pochlubit se může 72 patry, ve kterých je hostům k dispozici více než 1600 komfortních pokojů. Kromě přepychového ubytování si zde užijete panoramatický výhled na město. Hotel nabízí celou řadu rozmanitých restaurací a na své si přijdou milovníci všech chutí, vybírat totiž můžete mezi specialitami místní i mezinárodní kuchyně.

JW Marriott Marquis je situován v obchodní čtvrti na Sheikh Zayed Road, hostům tak umožňuje snadný přístup k pozoruhodným atrakcím jako je světově proslulá nejvyšší budova světa Burj Khalifa nebo nákupní centum The Dubai Mall, kam trvá cesta z hotelu pouhých 10 minut jízdy kyvadlovou dopravou. Na dubajskou promenádu Marina Walk se dostanete za 20 minut, stejnou dobu zabere i cesta do aquaparku Wild Waidi nebo na mezinárodní letiště.

Restaurace

Restaurace Kitchen6 nabízí mezinárodní pokrmy připravované v otevřené kuchyni. Prime68 Steakhouse  se zaměřuje na chutná grilovaná jídla, navíc se zde můžete se pokochat pohledem na město z výšky. Výbornou večeři si můžete dopřát také v moderní restauraci Garden

La Farine je francouzské bistro a pekárna s nabídkou lahodného pečiva, lehkých pokrmů, pražené kávy a dalších nápojů. V restauraci oceněné michelinskou hvězdou Rang Mahal můžete ochutnat speciality z indické kuchyně. Velocity je dynamická restaurace, která umožňuje hostům sledovat na obrazovkách sport z celého světa. Tong Thai osloví milovníky thajské kuchyně, v Izakaya pro změnu japonské a v restauraci Positano zase italské.

V barech The Lounge  nebo Vault pro vás namíchají skvělé koktejly a pokochat se i zde můžete pohledem na město. Square je zařízen ve stylu berlínského nočního klubu a klade si za cíl obnovit dubajskou noční scénu s hudbou a DJ. Skvělé koktejly a grilované speciality Vás čekají také v Aqua Poolside Grill and Bar.

Tématická doporučení

Vybavení:
Trezor, Zařízení na přípravu kávy a čaje, Minibar, Televize, Klimatizace, Audio systém, DVD přehrávač, Internet, Žehlící prkno a žehlička, Telefon
Aktivity:
Fitness, Noční klub, Bazén
Služby:
Obchody, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Lázně, Kyvadlová doprava na známá místa v okolí hotelu

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.