< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

Mina A´Salam leží na pláži Jumeirah Beach přibližně 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Dubai International Airport.

Na pobřeží Perského zálivu je Mina A´Salam, v překladu Přístav míru, místem tradiční arabské péče a pohostinnosti, kterou si v restauracích, soukromí pokojů a jiných zákoutích hotelu mohou dopřát páry, rodiny s dětmi i obchodníci na cestách.

Restaurace

Mina A´Salam nabízí svým hostům 7 restaurací, mezi které patří například mexická Portuga a čínské speciality si vychutnáte v Zheng He´s. Gurmánské zážitky však hosté naleznou i v dalších restauracích, kterých je v areálu Madinat Jumeirah přes 40.  

Tématická doporučení

Mina A´Salam nabízí párům příjemné ubytování v pokojích s místními dekoracemi a lehkým nádechem moderny. Romantiku hosté naleznou v restauracích, do kterých se mohou dopravit na loďkách abra. Páry se mohou těšit na společné chvíle na pláži i při poznávání Dubaje.  

Pohodlné ubytování naleznou rodiny především v kategorii Royal Suite. V resortu nechybí sportovní vyžití, dětský klub a součástí ubytování je i zdarma vstup do zábavného aquaparku Wild Wadi, který se nachází poblíž Mina A´Salam.  

Vybavení:
Zařízení na přípravu kávy a čaje, Internet, Klimatizace, Trezor, Televize, Žehlící prkno a žehlička, Telefon, DVD přehrávač
Aktivity:
Tenis, Divadlo, Horolezecká stěna, Vodní park Wild Wadi v blízkosti hotelu, Golf v okolí hotelu, Bazén, Vodní sporty, Fitness
Služby:
Souk Madinat Jumeirah, Lázně, Hlídání dětí, Pořádání konferencí a významných příležitostí, Dětský klub

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.