< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah
< > Skrýt obsah

One & Only The Palm *****

S-Guide

One & Only The Palm leží na uměle vytvořeném poloostrově The Palm, přibližně 40 minut jízdy autem z letiště Dubai International Airport.

Tento neobyčejný resort upoutá každého hosta svou jedinečnou kombinací ostrovní a autentické atmosféry. Živé zahrady, pláže a výhledy na moře i kosmopolitní Dubaj nabízí dokonalou oázu klidu, zatímco služby a gastronomie naprosto zapůsobí na milovníky luxusu.

Restaurace

Kombinaci chutí středního východu, Asie a západu jsou nabízeny v restauraci Zest. Tapas a středomořskou kuchyni hosté naleznou společně s výhledem na město v restauraci 101. Elegantní prostředí a jedinečné speciality jsou hostům podávány pod vedením michelinského kuchaře Yannika Alleéno v restauraci Stay. Restaurace je otevřena pouze ve večerních hodinách a akceptovány jsou děti až od 9 let.

Oblíbené nápoje a koktejly si mohou hosté dopřát v The Lounge, nebo barech sesterského hotelu One & Only Royal Mirage.

Tématická doporučení

Ať už páry vyhledávají luxus nebo klidné prostředí pro relaxaci, v rušné Dubaji zcela splní očekávání právě One & Only The Palm. Pro možnost navštěvovat sesterský hotel Royal Mirage je párům k dispozici nejen rozmanitá nabídka aktivit, ale i romantických zákoutí a gastronomických zážitků. 

Vybavení:
Internet, Telefon, Klimatizace, Minibar, Trezor, Televize, DVD přehrávač
Aktivity:
Bazén, Fitness, Tenis, Rybolov, Vodní sporty
Služby:
Pořádání konferencí a významných příležitostí, Komorník, Lékař, Dětský klub, Lázně, Zdarma transfery mezi hotelem a One & Only Royal Mirage

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.