< > Skrýt obsah

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa *****

S-Guide

Tento 5* hotel vás pohltí francouzskou elegancí, polynéským přírodním stylem a perfektním servisem. Každý z hotelů Sofitel je jedinečným mixem francouzského art-de-vivre (umění žít) spojeným s lokálním rafinovaným stylem.

Sofitel na východě ostrova Palm Jumeirah v Dubaji přibližně půl hodiny jízdy autem z mezinárodního letiště.

Architektura hotelu je inspirovaná polynéským stylem, spojuje přírodní prvky s prostředím povzbuzujícím všechny smysly a přirozeným světlem. Jemně padající vodopád oživuje lobby a zanechává osvěžující pocit.

Všech 361 komfortních pokojů má k dispozici balkóny, suity mají navíc celodenní servis komorníka a soukromý salonek. Pro delší pobyty v Dubaji je možné využít vily na pláži se střešní terasou a bazénem nebo hotelové apartmány.
 
Různé světové kuchyně v 6 restauracích jsou připraveny pro náročnější gurmány a oblíbené nápoje jsou na menu až ve 4 barech a lounge.
 
Pláž se nachází jen asi 8 minut chůze z hotelu. Poté se můžete nechat rozmazlovat ve spa, nabízejícím masáže, saunu nebo koupele. Písek v barvě slonoviny na soukromé pláži, tyrkysová voda v Arabském zálivu a modré nebe odrážející se v bazénech- nechte se obklopit pohodou a luxusem.

Restaurace

Excelentní kuchyně je jedním ze základních kamenů pro dokonalý prožitek v hotelu. Místních 6 restaurací oslavuje světové chutě s dotekem francouzské kuchyně.

Steakhouse se šťavnatým masem a klasickou elegantní atmosférou – k večeři vás přivítá Porterhouse Steaks & Grills. Venkovní sezení nabízí romantickou atmosféru pod hvězdami.

Moana, na kraji bazénu, nabízí mořské plody s chutěmi inspirovanými Asií a sushi.

Hong Loong poskytuje nadčasové chutě čínské kuchyně s dotekem současné kuchyně. Pochutnejte si na sečuánské či kantonské kuchyni doplněné o excelentní čaje.

Maui Beach na břehu bazénu nabízí sendviče a řadu koktejlů. Manava znamená polynésky „vítejte“ a přivítá vás po celý den k návštěvě barevného interiéru, jako z Gauguinových obrazů, mezinárodní kuchyní.

Rodinná atmosféra, italská a americká kuchyně na vás čeká ve The World Eatery: potěšte své chuťové buňky a navštivte i tuto restauraci.

Neformální polynéská vibrace prostupuje místními bary a lounge: objednejte si šampaňské,koktejl nebo odpolední čaj a vypněte. Užijte si místní nápadité interiéry nebo venkovní terasy s nezapomenutelnou atmosférou.

Vybavení:
Televize, Telefon, Trezor, Minibar, Internet, Bar, Zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD Přehrávač
Aktivity:
Tenis, Bazén, Plážové hry a aktivity, Fitness, Plavby lodí, Výlety lodí, Jízdní kola
Služby:
Dětský klub, Sauna, Hlídání dětí, Spa, Masáže

Potřebujete poradit?

Napište nám a my Vám rádi připravíme dovolenou dle Vašich představ.