Emerald Palace Kempinski Dubai

 • Dubaj
 • od 13 000 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní resort byl otevřen v roce 2019 a je inspirován paláci kontinentální Evropy. Emerald Palace Kempinski Dubai se nachází na ostrově Palm Jumeirah a může se pyšnit 500 m dlouhou soukromou pláží i panoramatickým výhledem na Dubaj. Každý pokoj a apartmá je vyzdoben ručně vyrobenými italskými prvky a je vybaven luxusním nábytkem, který vytváří elegantní atmosféru. Pro gurmánské zážitky je v resortu k dispozici dohromady 8 restaurací a barů včetně restaurace miX. Zde si můžete vychutnat kulinářské speciality pod vedením šéfkuchaře a držitelem 3 hvězd Michelin - Alaina Ducasse. K relaxaci slouží kouzelná pláž i jedno z největších Wellness & SPA v Cinq Modnes, kde je k dispozici 23 léčebných místností a vnitřní bazén s moderní, komfortním odpočinkovým zákoutím.

Emerald Palace Kempinski Dubai

 • Gastronomie

  Snídani s rozmanitou nabídkou formou bufetu si můžete vychutnat v restauraci Le Jardin. Působivé místo pro večeři naleznete v restauraci miX, kde zažijete kulinářský zážitek a to díky slavnému šéfkuchaři Alaina Ducasse. Středomořskou kuchyni najdete v restauraci Villamoré, stylovou moderní asijskou kuchyni si můžete vychutnat v MatagiAll´ Onda je inspirována především benátskou kuchyní, dále však můžete očekávat nevšední spojení italské kuchyně s asijskou.

  Bar Sblanc je inspirován francouzskou riviérou a nabízí širokou nabídku koktejlů, moctailů a různých ovocných nápojů. Blüthner Hall představuje královské prostředí v lobby baru, kde si můžete vychutnat tematické čaje, šampaňské, prémiové lihoviny nebo i kaviár. Temperamentní bar Skoropeus je vhodný pro setkání s přáteli, atmosféru zde zpestřuje živá hudba i kulinářské divadlo.

 • Aktivity v resortu

  V resortu se můžete těšit na moderní fitness a to díky špičkovému vybavení. K osvěžení poslouží krytý i venkovní bazén, pro relaxaci nechybí pláž ani luxusní Cinq Mondes Spa. Pro nejmenší členy rodiny od 3 do 17 let  je připravena zábava v dětském klubu. 

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v luxusních pokojích s výhledem do zahrad, na město nebo moře. Další možností je dvouložnicové suity s obývacím pokojem, terasou a výhledem na Arabský záliv, které jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi.

 • Naše osobní zkušenost

  Tento luxusní resort na ostrově The Palm se nám zalíbil pro elegantní design a klidnou atmosféru. Emerald Kempinski se tedy zalíbí všem, kdo do Dubaje míří primárně za relaxací. Zahrady a pláž přímo u resortu nabízí příjemné zázemí pro odpočinek a krásný výhled na město. Perfektně řešené je také luxusní SPA, kde jsou připraveny různé procedury a vnitřní bazén s lehátky. Pokoje a suity s výhledem na moře nebo město jsou zdobeny v honosném stylu zlaté a stříbrné barvy. Všechny kategorie jsou prostorné a komfortní. Opomenout nemůžeme ani pestrou gastronomii, na které si zde pochutnají i největší gurmáni. Resort je vhodný jak pro návštěvu v páru, tak s celou rodinou. 

 • Poloha

  Emerald Palace Kempinski Dubai se nachází přibližně 45 minut jízdy osobním vozem z mezinárodního letiště v Dubaji. 

Zaujal vás Emerald Palace Kempinski?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Nezávazná poptávka

Další hotely Dubaj

Podobné destinace