Forte Village

 • Itálie
 • od 13 500 Kč / 2 osoby / noc

Zasazený v krásných zahradách lemovaných písečnými plážemi na slunném pobřeží Sardinie leží mnohonásobně oceněný resort Forte Village. Spojení luxusu a bezkonkurenčního množství aktivit pro děti a teenagery z něj tvoří perfektní místo pro trávení rodinné dovolené. Z večerních aktivit, návštěvy SPA nebo večeře pod hvězdami budou pak nadšené především páry. Forte Village se skládá z 5 hotelů a 11 vil. Vybrat si tak můžete ubytování 4* nebo 5* standardu s výhledem na moře nebo do zahrad s tropickým nádechem. Stejně bohatá je i nabídka restaurací – v hlavní sezóně je jich otevřených až 21 a každé léto si můžete vychutnat večeři uvařenou oceněnými michelinskými šéfkuchaři. Na výběr k relaxaci i aktivnímu vyžití je několik bazénů, hřišť, sportovních akademií, obchodů a večerního programu včetně koncertů pod hvězdami.

Forte Village

 • Gastronomie

  Definicí zdejší kuchyně jsou tradiční italské recepty spojené s nejvyšším kulinářským uměním. Ve Forte Village je v hlavní sezóně na výběr až z 21 různých restaurací. Zvolit si tak dle chutě a nálady můžete od bohatého buffetu až po vysokou kuchyni/ fine dining. V průběhu léta navíc probíhají návštěvy Michelinských šéfkuchařů.

  Klenotem mezi místními restauracemi je Belvedere restaurant, kde vám naservírují nejexkluzivnější pokrmy italské a regionální kuchyně. Ve Forte gourmet vás přivítá oceněný šéfkuchař Rocco Iannone z Neapole se svou vlastní interpretací italské kuchyně. Restaurace má krásný výhled na elegantní bazén Oasis. Podobný kulinářský koncept nejdete i vIl Luogo di Aimo e Nadia, kde se snoubí tradiční italská kuchyně s moderní.

  Večeře pod hvězdami ve vonícím borovicovém háji - v Cavelieri si vychutnáte italskou a mezinárodní kuchyni ve formě buffetu. Vše je doprovázeno příjemnou hudbou. Pokud je vaším snem pochutnat si na mořských plodech na pláži s příjemným vánkem ve vlasech, vyberte si Le Dune. V restauraci Pizzeria můžete bez překvapení očekávat pizzu, která vás ale ohromí svou chutí. K pizze se nejlépe hodí víno ze Sardinie, které je nabízeno na místním lístku.

  Poté, co jste si pochutnali na skvělém jídle, můžete pokračovat k večerní zábavě v barech, lounge a nočních klubech.

 • Aktivity v resortu

  Resort je ideálním místem pro všechny sportovní nadšence. Během léta zde najdete nejzkušenější trenéry, a kromě těch nejznámějších sportů jako je fotbal nebo tenis, si můžete vyzkoušet i lekce boxu, šermu a triatlonového kurzu. K dispozici je široká škála vodních sportů a několik bazénů pro děti i aktivní plavce. Resort se neobejde ani bez zábavy, kdy se hosté mohou tešit na koncerty a různá večerní vystoupení.

  Po celém dni vám k odpočinku poslouží Acquaforte Thalasso & Spa, kde najdete zcela originální a mimořádně účinnou metodu pro detoxikaci a omlazení těla. Samozřejmostí jsou různé druhy procedur pro relaxaci těla i mysli.

  V resortu se zabaví děti každého věku. Dětský svět Children Wonderland je plný zábavy a nechybí třeba dům s živou Barbie, motokáry, aquapark, divadlo a mnoho dalšího.  

 • Ubytování

  Resort je rozdělen na několik částí, z nichž hosté mohou volit mezi 4* a 5* standardem ubytování. K dispozici jsou dle vybrané lokality pokoje a suity s výhledem do zahrad nebo na moře, nechybí ani bungalovy v zahradách nebo vily s vlastním bazénem. Pro rodiny doporučujeme Pineta nebo Il Borgo. Páry pak budou nejvíce spokojené v Le Dune nebo Vila del Parco.

 • Naše osobní zkušenost

  Přestože je Forte Village poměrně velký resort, nadchnul nás během návštěvy pro svou přátelskou atmosféru a krásné zázemí, které tvoří udržované, stále zelené zahrady a písčitá dlouhá pláž. Dovolenou si zde rozhodně užijí všichni milovníci relaxace, sportu i zábavy. 

  Resort je jednoznačně perfektní volbou pro rodiny. Pro děti každého věku jsou zde totiž připraveny denní aktivy od sportu až po zábavu v kouzelném dětském klubu, navíc nechybí ani aquapark nebo motokáry. Páry se pak mohou těšit na vynikající gastronomii, večerní koncerty i perfektní SPA. Osobně bychom pro páry volili klidnější části resortu s osobitějšími službami jako je Vile de Parco nebo Dunes, kde se nachází bungalovy blízko pláže.

 • Poloha

  Forte Village leží na jihu Sardínie přibližně 50 minut jízdy z letiště v Cagliari.

Zaujal vás Forte Village?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Itálie

Podobné destinace